Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejaký divní brick


ramalamadingdong

Otázka

Dnes sem chtel si udelat vlastni upravu XMB a chtel sem nahrat do psp orig flash0 co sem mel zalohovany. :tick: Chvili se to kopiruje a pak to napise ze disc je plny skuste neco zmazat :cross: ta zaloha flash0 ma 20,3Mb a chip ma kapacitu 23,9Mb,Prosim potrebuji nutnou radu :cry: pac sem uplne v prdeli :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
hm a co jim pri reklamaci reknes na to ze mas vymazanou flash pamet ? :)
uz sem to psal na strane 2 :blink: (tenhle smajlik je best)
kluci ,je to v prdeli uz sem vyresil co reknu pri "druhe" reklamaci.Hral sem UMD a zniceho nic kritická chyba (nejake cislo) a pak ani prd,a je to vyreseni ale strasne mne to sere
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Booooze to je smuly :evil: :evil: :wb: :x

Kazdopadne, az to pujdes reklamovat tak si na nageluj vlasy a kalhoty si dej ke kolemum...proste musis vypadat jak skejtackej blbecek (sorry skejtaci, cest vam :D ), co na PSP hraje jen NFS (sorry fandove NFS, cest vam :wink: ) a mas to .... :wl:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Booooze to je smuly :evil: :evil: :wb: :x

Kazdopadne, az to pujdes reklamovat tak si na nageluj vlasy a kalhoty si dej ke kolemum...proste musis vypadat jak skejtackej blbecek (sorry skejtaci, cest vam :D ), co na PSP hraje jen NFS (sorry fandove NFS, cest vam :wink: ) a mas to .... :wl:

asi jsem po ranu trosku natvrdly ale nejak jsem to moc nepochopil :D :D

skejtakum vemou reklamacku a treba metalistum ne ? chudak morror :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Booooze to je smuly :evil: :evil: :wb: :x

Kazdopadne, az to pujdes reklamovat tak si na nageluj vlasy a kalhoty si dej ke kolemum...proste musis vypadat jak skejtackej blbecek (sorry skejtaci, cest vam :D ), co na PSP hraje jen NFS (sorry fandove NFS, cest vam :wink: ) a mas to .... :wl:

asi jsem po ranu trosku natvrdly ale nejak jsem to moc nepochopil :D :D

skejtakum vemou reklamacku a treba metalistum ne ? chudak morror :D :D

Metalista musi vypadat oblble, s obrovskyma sluchatkama kolem krku a vyrazem: ,,ze sem tu vybec chodil :roll: " a JE TO!!! Pak mu to vlasne vpalit do ruk s tim, ze pokud to tu za mesic nebude, tak mu ho narves do zadku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sakra az sem si tu pisnicku z titanicu musel stahnout a ted ji tady posloucham a bulim jak zelva :D

no jinak jak rikal brento...musis vypadat jak jouda co neumi do peti pocitat... :D a jeste nez tam pudes vyhul dva speky travy a mas vyhrno...kdyz tam budes cucet jak puk tak ti to vezmou urcite :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dnes sem to byl dat reklamovat a co jiné neš uspech :D Ten típek se to pokuošel zapnout a nic.Pak si začal všechno písat a popis závady napsal: Nejde zapnout, svítí pouze kontrolka :blink: ,lol jeden.Za 3 tydni to pravdepodebne budu mít doma :).Jediné co nevím je, že nevím jakou verzi tam nahrajou típci :D

2 t.eff : o tom Hollywoodu jeste porozmíšlam :D

Jinak moc dík, že ste mi všichni pomohli,psychicky :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu