Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem s 80020148


shadowtails

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Nevite nekdo jak mam odstranit tento problem zde na foru uz jsem vyzskousel vsechny mozne veci jak to rochodit(umd v mechanice,nastaveni v recovery menu...) ale porad mi to pise u her sonic rivals,nhl 07,mega man maverick hunter x atd.Nevite prosim co stim?

Topic "Pro zacatecniky...!!!":

a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled

b) 80020321 - V mechanice není UMD

c) 80010002 - V Custom fw ani v devhook nefungují UMD filmy, nebo máte pravděpodobně vadné iso

Tak priste se tam mrkni...:wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevite nekdo jak mam odstranit tento problem zde na foru uz jsem vyzskousel vsechny mozne veci jak to rochodit(umd v mechanice,nastaveni v recovery menu...) ale porad mi to pise u her sonic rivals,nhl 07,mega man maverick hunter x atd.Nevite prosim co stim?

Topic "Pro zacatecniky...!!!":

a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled

b) 80020321 - V mechanice není UMD

c) 80010002 - V Custom fw ani v devhook nefungují UMD filmy, nebo máte pravděpodobně vadné iso

Tak priste se tam mrkni...:wink:

Vzdyt jsem psal ze jsem zkousel dat umd do mechaniky i nastaveni v recovery ale porad nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevite nekdo jak mam odstranit tento problem zde na foru uz jsem vyzskousel vsechny mozne veci jak to rochodit(umd v mechanice,nastaveni v recovery menu...) ale porad mi to pise u her sonic rivals,nhl 07,mega man maverick hunter x atd.Nevite prosim co stim?

Topic "Pro zacatecniky...!!!":

a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled

b) 80020321 - V mechanice není UMD

c) 80010002 - V Custom fw ani v devhook nefungují UMD filmy, nebo máte pravděpodobně vadné iso

Tak priste se tam mrkni...:wink:

Vzdyt jsem psal ze jsem zkousel dat umd do mechaniky i nastaveni v recovery ale porad nic.

No tak to je divny...???

Jakej mas fw...???

Normalne bych rekl ze mas blby ISO ale u tolika her je to nepravdepodobny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu