Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ABGX350 a XDVDMulleter


MonkaCZ

Otázka

Dobrý den,

potřeboval bych poradit ohledně těhle dvou programů. Tuhle jsem si stáhl Left 4 Dead. Dal jsem to do Mulleteru a ten mi napsal No video file found. No, normálně mám za to, že je to špatný iso a nechám to bejt. Ale tentokrát jsem někde zejvně špatně vyrozuměl, že Mulleter je zastaralej a měl bych zkusit ABGX. Tak jsem to zkusil a podle checků nebyl žádnej problém. Vypálil jsem to a ejhle, žadný Left 4 Dead. Ale film, na kterým nic nebylo.

Něco takovýho mám teďka z Tales of Vesperia, nevíte co mám dělat?

Díky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

XDVDMulleter bych osobne doporucil na check n fix her bez wave 3 a ABGX prave na tyto hry, s kterymi si naopak nevi rady Mulleter.

+ bych jako primarni prevenci proti oklestenosti isa volil tahani "scene releasu" her, tj. overenych a "ofiko" verzi na piratske scene. Kazda takovato hra ma obvykle svuj tag a priponu dane skupiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Je taky mozne ze mas stary fw mechaniky a wawe3 hry ti nejdou , v tom pripade bys ji musel patchnout . http://console-forum.net/showthread.php?t=51466 . To co popisujes , ze se tvari jako dvd video by odpovidalo.

Zeptej se toho kdo ti to flashoval co je tam za fw mechaniky...

Pokud je hra v abgx360 v poradku , tak vadna neni , mulleter nepouzivej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu