Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

zmena FW


WoKo_O

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
zdarec hele ja byl taky levej ted mi pomohl jeden borec přez icq potil sem se jak prase :lol: a bylo to v poho takže zkus topic Pro začátečníky a uděláš to v poho ;)
ja radsi sam ne ja bych to posral do posledni diody co tam je.. :lol: ja bych byl raci kdyby mi to nekdo udelal..kdo to fakt umi a ma s tim zkusenosi..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdarec hele ja byl taky levej ted mi pomohl jeden borec přez icq potil sem se jak prase :lol: a bylo to v poho takže zkus topic Pro začátečníky a uděláš to v poho ;)
ja radsi sam ne ja bych to posral do posledni diody co tam je.. :lol: ja bych byl raci kdyby mi to nekdo udelal..kdo to fakt umi a ma s tim zkusenosi..

Hele na tohle má podle mě každej kdo umí číst a psát... ale jestli seš línej, nebo se tak bojíš, někoho si najmi :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdarec hele ja byl taky levej ted mi pomohl jeden borec přez icq potil sem se jak prase :lol: a bylo to v poho takže zkus topic Pro začátečníky a uděláš to v poho ;)
ja radsi sam ne ja bych to posral do posledni diody co tam je.. :lol: ja bych byl raci kdyby mi to nekdo udelal..kdo to fakt umi a ma s tim zkusenosi..

Hele na tohle má podle mě každej kdo umí číst a psát... ale jestli seš línej, nebo se tak bojíš, někoho si najmi :D:D

no jasny najmi si WItekSe tohodle borca sem myslel ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu