Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

COD4 MP crack


StAfo0

Recommended Posts

Hoje lidi nevím, jetli to tu admini povolí, jestli tak upozorněte mě :D. K tématu: mám COD 4, ale nemůžu hrát na GP atd. páč nemám dobrý CD key. Dáte mi prosím odkaz na stáhnutí cracku nebo MP serial? Díky všem THX vás určitě nemine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg nechapu proc vsichni hrajete na GP...samy lamy az je to k smichu....AA pokud ja vim co mi kamos rikal tak ze na GP to de i bez origa.A musis mit patche 1.6 a 1.7..zadnej 1.1 mit nemusis.A stejne kup si radsi origo a hraj na normalnich serverech a ne na nejakejch lamackej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.zaparit.cz/ tady sem choduim hrat ja cod4 je to lepsi jak na Gp a nepotrebujes origo... :)

no nevim...vsude je to stejny jak GP tak zaparit neboli ARENA.Vsude mas sami nooby s last stand,martyrdom,claymore atd...Nejlepsi je chodit na origo servery kde je to zakazany...Mozna twwetyserver bych ti mohl doporucit ale moc ho neznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus chci se zeptat nevyte nekdo necizakladat new topic sosnul sem hru normalne nainstaluju dam patch 2 patch takze napatchovano zkousim se pripojit do hry a porad me to pise unable tu intialazed punkbuster is disable kdyz najedu do mul option a vypnu to nebo zapnu tak stejnak to nejde nevyte nekdo kde je problem dam thx dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu