Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flashdisk 128gb?? žadný problém


vycurat_a_spat

Recommended Posts

Přestože první USB klíčenka s kapacitou 128 GB od společnosti Kingston byla představena ve světové premiéře teprve minulý týden, již nyní se začala objevovat v některých českých obchodech. K dispozici je celá nová řada USB pamětí Kingston DataTraveler 200, která zahrnuje kapacity 32, 64 a 128 GB

171501-top_foto1-39uoq.jpg

Přestože nejvyšší model řady Kingston DataTraveler 200 s kapacitou 128 GB měl původně stát 546 USD, tedy více než deset tisíc korun, v českých obchodech se cena novinky pohybuje okolo 8 600 Kč. Nižší model s kapacitou 64 GB vyjde na 3 300 korun a za “nejmenší“ 32GB verzi zaplatíme 1 900 Kč.

co si otom myslíte? :D

viz.

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hardware/172196-usb-flashka-od-kingstonu-s-kapacitou-128-gb-stoji-osm-a-pul-tisice-korun.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sice jo ale jaké velikosti a stejně si myslím že ceny pujdou dolů ja jsem koupil před 5lety 128mb flashku za 500kc a to byla ve slevě :D

:D To so kupoval od fetaka co to nekde ukrad ne? :D Ja si tak pred 5-6 lety kupoval prvni MP3jku s 256MB za 3200 a to byla jeste NoName MP3....

K tematu. Do roka cena spadne o pulku, mozna vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hardisk dáš stejně do kapsy jako flashku ty "mobilito"

Já neříkám, že je to blbej nápad , jen sem řel svůj názor ...

já když už exterňák využiju beru pro jistotu aji noťas kdybych tam něco zapoměl natáhnout a chcu to dát třeba kamošovi do pc ... a k notasu má snad kazdej bágl nebo brašnu , tak tam dá aji ten exterňák kterej má kapacitu třeba 1TB a za lepší cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hardisk dáš stejně do kapsy jako flashku ty "mobilito"

A nosis u sebe vzdycky kabel na propojovani? A nerikej mi ze je snad HDD mensi nez nejaka flashka.

Hadat se uz nechci, ale spis bych veril flashce ze se ji nic nestane nez HDD.

EDIT : Tak samozrejme ze je to tedka drahy... Ale ver mi ze se najdou lidi co to jeste v tehle 3 mes. koupi

no už vidím co bych dělal kdybych ji stratil :cheesygrin:

Asi tak... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nosis u sebe vzdycky kabel na propojovani? A nerikej mi ze je snad HDD mensi nez nejaka flashka.

Hadat se uz nechci, ale spis bych veril flashce ze se ji nic nestane nez HDD.

EDIT : Tak samozrejme ze je to tedka drahy... Ale ver mi ze se najdou lidi co to jeste v tehle 3 mes. koupi

Hádat se už taky nechci, ale řeknu ti co všechno nosím já osobně v brašně s noťasem :D

-notes

-externí hdd

-USB kabel

-prodlužovák na USB

-adaptér

-myš k notesu

-pěnu na monitory

-hadřík

-sluchátka

tot vše ;) bez tohodle nejdu nikam :)

A je pravda že se flashka mnohem lépe ztrácí než HDD externí

Jinak máš pravdu teď je to žhavá novinka , za pár měsíců a let to půjde hodně dolů, ovšem teď volím svuj názor jenž sem napsal hore

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

flashka je hlavně mnohem odolnější neš hdd.

Já měl 80gb exterňák a párkrát mi upad a byl v hajzlu zato svojí 512 mb flashku :D mam už 2roky valí se mi všude možně mockrát mi upadla a fachčí jak má.

Jinak je fakt že ta 128 se moc nevyplatí za 8600 to bych radši bral 2x64mb to vyjde o 2k levnějš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja videl za solidni prachy 64gb flashku, takovou peknou cerveno cerny motiv, klidne by se hodila i k nejake vecerni robe - idealni pro nejakou sekretarku

ale tak proc kupovat zene malou, hezkou flashku, kdyz ji muzu koupit obrovsky disk ktery se ji vleze do kapsicky u saka popr ctecku karet ( :D ) s kartou

vse ma sve pro i proti a pokud nekdo takovyto produkt hned odsoudi, tak je podle me omezene hovado :)

na trhu se to urcite casem uchyti jak padnou zavadeci ceny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta doba prijde ;)

ted se prodavaj bezne 64gb flashky, pamatuju doby kdy se za ty samy prachy prodavala 64mb flashka :P

ted je to zbytecny luxus, ale jak budou jeste drsnejsi modely a padnou ceny tak o necem takovym budu beztak taky premyslet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jn 14 let, ja si frcel na 620mb disku a to co bylo predtim si uz presne nepamatuju ty kapacity :oops:

a taky toho pul giga byla strasna imba, mortal kombat, earthworm jim atp, to vse se tam vlezlo a jeste jsem mel misto na fotky nahejch bab, nejaky videa tehda ee :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jn 14 let, ja si frcel na 620mb disku a to co bylo predtim si uz presne nepamatuju ty kapacity :oops:

a taky toho pul giga byla strasna imba, mortal kombat, earthworm jim atp, to vse se tam vlezlo a jeste jsem mel misto na fotky nahejch bab, nejaky videa tehda ee :D

Koukam ze tady asi nikdo nezazil <100MB HDD :D

Jen pockejte... za 5 let budete mit flashku velkou jak zvykacku s nekolika TB :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg co resite ?! Za 2-3 roky tohle bude nepostradatelna vec... jestli ste si nevsimli tak skoro vsechno nabiva na velikosti (hry,filmy mozna i hudba) a na to nam asi klasicky flashky stacit nebudou... tohle je zase neco do budoucna a za 2 roky uz to bude stat treba 1,5k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, pokrok.. Ale za tuhle cenu pro bezne uzivatele opravdu blbost.

Bezne u sebe chci nosit data a chci je mit po ruce a v kapse - na data mi staci 4-8GB flashdisk, ktery je dnes za par korun (ja sam mam ale jen 64MB, 128MB a 512MB xD)...

Pokud chci neco (filmy, hudba, hry...), na co potrebuji 128GB, tak to uz mi je mobilita nekde (protoze celou hudebni sbirku + XX filmu nemusim mit vzdy po kapse) a radeji koupim za 2,5k nejaky 320GB 2,5" HDD (strilim od oka.. nevim presne ceny za 320GB 2,5" HDD aktualne).. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu