Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flashdisk 128gb?? žadný problém


vycurat_a_spat

Recommended Posts

Koukam ze tady asi nikdo nezazil <100MB HDD :D

Jen pockejte... za 5 let budete mit flashku velkou jak zvykacku s nekolika TB :D

zazil, ale ten mi nerikal pane....

poprvy jsem k tomu sednul tak v 93. a to jsem paril toma a jerryho a takovy stary flaky :D

prvni co jsem mel svyho melo myslim kolem toho pul giga a k tomu jsem mel 8mb grafiku od matroxa :D

ja sam mam v ramecku 2.5" 80GB z notasu, ale takovou 16-32gb flashku bych celkem bral :oops:

ja jsem celkem hovado a porad ten disk sebou tahat nebudu, bo bych mohl kupovat porad novej

jak padnou ceny a bude nejaky prima odolny model tak zauvazuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne kazdy kouka na (full)HD - naopak, 90% lidi kolem mne je "HD nekompatibilnich" - vcetne mne.. Nez HD doba nastane, nez se to rozsiri, tak to nejakou dobu potrva.. USB 2.0 ma zatim imho dostacujici rychlost.. DivX ripy - ktere se nejcasteji po flashdiskach siri - maji do 700MB (celovecerni film) a 700MB kopirovani na solidni Kingston flashdisk moc dlouho netrva (a neni tam hlavne omezeni v rychlosti USB, ale samotne flashky..).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu