Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Brutal Legend


Fenix1468622475

Recommended Posts

Sorry za nove tema jestli jiz tady , zkousel sem to hledat pomoci tklacitka hledat a nic to nenaslo ....

Jinak na tuhle hru se tesim , vypada hodne slibne a dokazuje to i nove video ktere se objevilo na netu ... 17minutova ukazka ze zacatku hry... konecne poradny gameplay zabery .. jelikoz hra vychazi za necele tri mesice ... konkretne 10rijna tak bylo na case, pro me jedna z nejocekavajesich her roku, video stoji za shlednuti :)

http://www.gametv.cz/video-play.php?video=3469&play=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry zy OT o cem ta hra je(grafiku to ma hnusnou no)

rict o tom ze to ma hnusnou grafiku :) .. prave na opak grafika tohodle titulu je opravdu bezvadna :) tesim se

pro ty kdo nevedi o cem hra je tak tady jsou starsi preview lepsi sem v cestine zatim nesehnal :)

http://konzole.hrej.cz/clanky/preview/brutal-legend-dojmy/

http://www.xboxweb.cz/hry/brutal-legend/

dalsi info o BRÜTAL LEGEND zde :

http://www.xboxweb.cz/hry/brutal-legend/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak takovouhle picovinu jsem jeste nevidel,jako sorry ale smichat dvacet stylu dohromady a povazovat za zcela originalni a kvalitni hru je na prd,jestli tohle bude mit nejakej solidni pribeh tak si to snad z donuceni i koupim :) jak nekdo muze sekat obrovskou sekerou do nepratel a mezitim nicit dalsi nepratele hranim na radoby bozi kytaru :( vazne nechapu dnesni vyvojare her,podle me je jeste dost napadu na hry,ty napady jim snad vytvarej nejaci blazni z jedlickarny to snad uz neni mozny, jinak v tom videu rikaj ze hlavni postavu ztvarnil Jack Black,teda jako nevim ale kdyby jsem to tam nezaslechl tak ho ani nepoznam,proc vin diesel v ridickovi(myslim tu hru) vypadal opravdu presne jako on a suprovy jack black vypada jako tluste prezrane prase co vylezlo z hospody ??? snad kdyz tam je takova celebrita (snad je :D ) tak si dam zalezet a budu na nem trochu stavet ne,fakt z nekterych her je mi blbe, jestli si tahle hra ziska nejake extra fandy a bude se kupovat tak ziju asi ve svete dmnce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kůli tomu že ji propagujou známí lidi :cheesygrin:

EDIT:teď jsem zkoukl to video a musím říct že je to naprostá hovadina a ta grafika :cheesygrin: (lol)

Ne kvůli tomu,že jí propagujou známí lidé vážně ne,prostě mě podobné hry baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrali jste nekdo Psychonauts jestli jo pak budete vedet co od tohodle ocekvat :) stejni tvurci ,hra Psychonauts byla ve sve dobe revolucnim zanrem v v jeji kategorii a zbyrala vysoka hodnoceni okolo 80-90 :) a to samy ja ocekavam od Brutal Legens... samozrejme nebude to hra pro kazdeho ale jiz prostredi tudiz svet zasazeny do metalovych a rockovych kulis :) ... podle me to bude pecka a ja osobne se na ni tesim vic nez na call of duty 6 a assains sceed 2... tohle bude originalni hra ne to co uz jsme hraly tisickrat :) http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/psychonauts-c9d-/clanek.A050522_psychonauts_bw.idn

strucne shrnuti predchoziho projektu (Psychonauts) , firmy ktera pripravuje BRÜTAL LEGEND:

Doporučit či nedoporučit?

Verdikt: Jednoznačně doporučit. Psychonauts jsou přesně hrou, která na trhu chyběla. Je originální, hratelná, zábavná a hlavně je pro každého. Pokud máte doma mladšího sourozence, neváhejte ani na minutu, tohle je skvělá volba. Neznamená to ale, že jsou Psychonauts jen pro ty mladší. Já osobně se u hry náramně bavil a skvěle se odreagoval od všemožných stříleček a strategií, kterými je v dnešní době trh doslova přesycen. Psychonauts vyplňují přesně tu malou mezeru trhu, do které patří zábavná, originální a nenásilná hra, která zaujme na první pohled. Rozhodně stojí alespoň za vyzkoušení. Bravo! Tim Schafer strikes back!

tim padem verim ze i Brutal legends bude hra vyjmecna tak jako byl kdysi Psychonauts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě se ta hra nelíbí kvůli grafice ale celkově. Udělat hezkou grafiku je o dost lehčí než udělat supr engine a neotřelý příběh. Mě se tenhle typ her prostě nelíbí ale nikomu nic rozmlouvat nebudu. Nikdy sem to nedělal a nikdo to dělat nebudu. Určitě si to svoje fanoušky najde (i tady na fóru). Každý nemůžeme hrát to samé a to je přece dobře. Jen mě prostě přijde dost divný duo sekera feat. kytara. Navic v tom videu potom nějakej ten robor či co to bylo. Ne díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priznam sa počujem o tomto titule prvý krát, ale musím povedať, že ešte žiadne gameplay video z nejakej pripravovanej hry ma tak veľmi nezaujalo jak toto! V tej hre je Guitar Hero, MediEvil (eče z PS1), Road Rush, ďalej tej hre nechýba humor, pekný grafický kabátik proste to vyzera super, ale bojím sa stereotypu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno graficky mi to přijde hodně podobný jako Overlord a celkově to nevypadá špatně grafika spíš lehkej nadprůměr je taková dětská a přesně taková se mi líbí velký oči, velký hlavy, široký ramena, malinký nohy.Jack Black by se tam dal poznat hlavně kuli tý bradce a výrazu v olbličeji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a mame tu dalsi video z ocekacekavane metalove akcni hry :) jiz ctvrte video s Jacekm Blekem... sedte a ucte se od mistra zabavy ... i kdyz prvni dve videa byly lepsi :D

http://www.gametrailers.com/video/brutal-thoughts-brutal-legend/52545

a kdo po tomhle video rekne ze je grafika hnusna tak je slepej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Podle mě to bude určite super pavě jsem hrál demo a je to super co se tiče te grafiky tak je to podle mě super stilizovany a nezáleží jestli ta grafika vypada jako v RE5 jestli se nekdo ridi podle toho jak to vypada tak to teda fakt nechápu ta hra je predevším o ftipu a ten kdo poslouchá hipi-hop a to fakt nemůže chápat no zkrátka musíš bejt Bednák aby sis to muhl parádně užít

Stivn+Phoenix.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu