Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Brutal Legend


Fenix1468622475

Recommended Posts

Asi 3 zpátky jsem hrál demo... pak jsem ztrávil 30 minut hledáním tý hry na netu, než jsem zjistil že to teprv vyjde... mazec hra, vtipný hlášky, grafika je úžasná (kdo hrál demo potvrdí) a hratelnost super:-D suprova gamesa, a teším se až jí bude učit french kissing:-D (opět, kdo hrál demo pochopí) :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

God of War? vůbec.. tohle je prostě prdel jako sviňa :D.

Naprosto skvělá hra. Dost mě to překvapilo a asi budu kupovat :D. Je to prostě zábava to hrát, dabing Jacka Blacka + jeho hlášky sou prostě naprosto parádní :D. Jako čekal sem na tuhle hru, ale naprosto to předčilo moje očekávání :D. Ovládání je sice dost jednoduchý, ale o to nejde. Tohle je hra, která tu chyběla. Pořádný fory i jinam než do adventur :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to takovej Duke Nuke s kytarou a sekyrou ;) jestli bude plna hra aspon z poloviny tak nabusena jako demo vyhraje u me cenu za hru roku dost mozna nejlepsi hru na xbox, EA se po tech srac*ach typu NFS PS nebo Crysis zase vytahlo...kdo nesouhlasi je mother -------------------------- fuckin' piece of shit (kdo nehral demo nepochopi a kdo nehral demo je u me mother -------------------------- fuckin' piece of shit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si take zaparil demicko a naprosta bomba.s CZ titulkama to asi nevyjde :_(

Neexistuje zpusob jak ve hrach predelavat titulky do CZ ? Urcite se to tady uz resilo.

Na zpusob jak nekdo dava do PS2 CZ titulky ? .)

šlo na na některých xbox1 hrách ... kdyby to šlo na x360 tak to už je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verim,ze kdyby si tim nekdo dal praci tak by se urcite dal nejak vyextrahovat iso soubor shrou.Jen,ze vsem amikum,anglicanum staci En verze.Jedine,kdyby neco vymyslel cechacek.Treba se toho jednou za cas dockame,ale to uz by znova vypalovat hru nemelo smysl :_(

myslím že se dřív naučíš anglicky než se někdo naučí překládat ty hry :D

jinak k této hře právě stahuju.

vypadá to parádně potřebuju nějakou kravinu která bude hlavně o prdeli:D

a to že tam je ještě jack black to je další plus :D

doufám že mě to nezklame :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju radu mám zásek...

jak zabijete toho spešl cápka co má ty obří pracky a pak spadne do té lávy.

tak tam potom vyběhne mrtě těch jeho slabších verzí a furt tam mláti do té plošiny.. ať je buším jak buším tak vždycky ti moji malý metalisti(nebo co to je :D) spadnou do lávy.. pls co mám v tomhle místě udělat?

edit : už vím :d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Metalista kterej jde přes MRTVOLY.... Vtipnej námět a v podání Jacka Blacka je to uplně super, muzika a hlasky z tyhle hry uplně bomba. Nejde o grafiku ale o kvalitu herního zážitku. Tohle me chytlo možná víc než nějaký jiný akční hopsačky SW:force unleashed atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznǎcně nejlepší hra, co jsem hrál. Singleplayer je naprostá bomba, má to super vtipnej příběh, i když v pár místech smutnej. V multiplayeru se hra změní na alternativní strategii s nevšedním ovládáním. Asi se to pokusím dohrát na 1000G, zatím mám 770. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu