Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SONY-servis...oprava??? už NE!


tomahawk

Recommended Posts

Zdravim vsechny. Vlastnim PSP slim&lite 2000 Ceramic White(na kterem jde CFW) S WRAPSTAR SKINEM !!! mam ho rok, tudiz jeste v zaruce. posledni mesic mi blbnul pri pohybu nahoru analog. porad se to zhorsovalo a nedalo se vubec hrat... takze reklamace, samozrejmne ze s FW.

Prodejce me odkazal primo na SONY-servis (Praha4-Chodov). do servisu jsem si zasel osobne a bylo mi receno ze to potrva cca 14 DNI, ZE TO NEKAM POSILAJ.

Po 4 pracovnich dnech, uz to je divne, mi psp prislo domu s tim ze nejde opravit. vzhledem k tomu ze mam WRAPSTAR SIKN na zadni strane, tak jsem poznal ze NEBYLO ANI ROZEBRANY. Volal jsem do servisu a bylo mi receno ze to TECHNIK VIDEL a ze to nejde opraviit. Takze se opravou vubez nezabyvali!.......... PROC BY TO SONY DELALA???

Jediny co me napadlo je, ze vi ze se jedna o zakladni desku na ktere jde CFW a chteji docilit toho aby mi bylo vymeneno za nove (na kterem uz nejde CFW).

Zajimal by me vas nazor Proc jsem takhle dopadnul???

jinak dobra rada pro ty co chteji sva PSP v zaruce prodat. zkuste jej s necim reklamovat v SONY-SERVIS. myslim ze dopadnete jako ja a budete mit narok na vraceni penez, nebo na nove PSP 3000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) mel ti to vzit primo ten obchod - neni tvoje povinnost lezt primo do sony

2) v tuhle chvili, bych se do obchodu s zadosti o penize, pokud bych to chtel opravdu vyreklamovat. Protoze jestlize je to "neopravitelne", mas narok na vraceni penez.

3) jestlize je to s flashnutelnou deskou, vymenil bych si analog sam.. vyjde ti to levneji, nez kdyby ti to vymenili a hodili ti tam novou zakladku a new fw, se kterym by jsi mel utrum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do servisu jsem si s tim zasel osobne, protoze jsem to kupoval v Brne a jsem z MOSTU. bylo by to zlouhavy... dale ... nejsem padlej na hlavu abych daval reklamovat PSP s CFW. psal jsem v prvnim prispevku, ze jsem tam prehral na ofiko FW. reklamace byla uznana,tudiz mam narok na nove PSP, nebo penize. Pointa toho je ze Sony aby vymenila analog za par kacek, tak to ani nerozebrala a vyjadrila se ze to nejde opravit. otazka je PROC???

Proc?? :Ja si myslim ze je se chteji PSP na kterych jde CFW zbavit a radsi mi daji nove psp 3000, nebo prachy... .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kašli na to, řekni si o prachy a tady na foru třeba si kup jiný slimko kde bude taky CFW, nějaký prachy ti zůstanou a joy pojede ... Nebo bys to mohl zkusit ještě jednou jelikož já když jsem PSP reklamoval po vánocích někdy na konci ledna taky s analogem a ještě kvůli tomu, že blbnulo nabíjení, vyměnili oboje a to už tyto PSPčka měli taky cfw, takže že se jich zbavujou mi moc nepřipadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

tomahawk , tohle se mi nejak nezda , sony to vzdy meni za novy kus .

Kde si byl ? Ja posilam vsechny konzole na elvia servis v Praze , oni to posilaji na slovensko a ve vetsine pripadech meni kus za kus . Dokonce si to tam daval kamos a dali mu jeste nedavno s flashnutelnou deskou :)

Jinak sony konzole opravuje jen opravdu vyjimecne a jak uz jsem tu nedavno nekde psal hodla jit jeste dal .

Nebude konzole reklamovat vubec. Dojdete do obchodu a hned dostanete novy kus .

Ale pry je to jeste daleko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomahawk , tohle se mi nejak nezda , sony to vzdy meni za novy kus .

Kde si byl ? Ja posilam vsechny konzole na elvia servis v Praze , oni to posilaji na slovensko a ve vetsine pripadech meni kus za kus . Dokonce si to tam daval kamos a dali mu jeste nedavno s flashnutelnou deskou :)

Jinak sony konzole opravuje jen opravdu vyjimecne a jak uz jsem tu nedavno nekde psal hodla jit jeste dal .

Nebude konzole reklamovat vubec. Dojdete do obchodu a hned dostanete novy kus .

Ale pry je to jeste daleko :)

Chci se jen podelit o zkusenost. Taky se mi porouchalo PSP, taky jsem byl v elvia a taky mi dali nove :). Ale nechali mi starou baterku :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DÍk Že si napsal asi zapomĚl,sekla se my hra proto jsem baterku vyndal pŘedtÍm jsem mĚl fw 4.01 jak to rozjet?dÍk

Napis dotycnemu, co ti to flashoval. Pokud za to neco chtel, tak je od nej sproste, ze ti to nerekl a mel by ti to vysvetlit vse on.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni nejlevnejsi, za tuhle cenu ti mohl objetovat trochu toho sveho casu a vysvetlit ti, jak to doopravdy je - takhle mi to od nej prijde jako podvod a dozadoval bych se podpory a vysvetleni - kazdopadne to uz jdeme OT.. takze to ukonceme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se jen podelit o zkusenost. Taky se mi porouchalo PSP, taky jsem byl v elvia a taky mi dali nove :). Ale nechali mi starou baterku :?

byl jsem v Praze na chodove. Je to primo SONY servis. Uplne na to hodili bobek :ziped: ... ani to nerozebrali a rekli ze to nejde opravit. Zrusili kupni smlouvu, takze muzu mit prachy, nebo nove PSP. mam doma jeste jedno PSP s CFW a zarizuju bydleni, tak vemu prachy... aspon bude neco na podlahu :roll: ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Me taky zacina blbe jet analog ale jen pokud hraji dyl kdyz chvili tak nic ale ja pockam na reklamaci až bude v oběhu psp go pokud to nebudou opravovat ta se zepptam za jake me to vymeni a pokud za 3000 tak si nechám vrátit prachy a pak koupim GO vím že bych si to mohl spravit sám ale nechci se v tom vrtat ještě to poseru a bude:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jim to dals na reklamaci s CFW, tak se nemas cemu divit ze ti to ani neopravovali... take ted uz nemas zaruku, protoze ti ji oficialne neuznali zes porusil zarucni podminky

Počkej on ale psal že to na reklamaci předával "S FW" tak snad nahrál starší ale oficiální verzi od sony ne?:?

Jinak je to možné.....myslím že sony štve že jsou na trhu verze se starší zákl deskou se kterou jdou dělat "psí kusy" ale tohle je porucha HWresp mechanické části tak proč by po tom měli pátrat?

EDIT:

Jinak ohledně analogu,celkem mě štve že naprostá většina stříoeček 3D FPS tedey v první osoběš typu jej používá...ten spodek není nejpohodlnější,proč není možné ovládání směrovým křížem? chůze dopředu/dozadu vlevo/vpravo,tak jako je to u konverzí z PSX třeba AvP Ressurction,Quake,Doom a další?

Mě ten JOY prostě nevyhovuje a navíc (nevím zda je chyba u mě nebo je to normál) nejde úplně hladce ale trošku zdrhává.Není to nikterak zlé ale prostě cítím jako když se šoupe plast o plast...jako by to chtělo namazat ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu