Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Registrace a Oprava xboxu


hustokozlik

Otázka

Zdravim,

tak mam E74 a jelikoz ho mam ani ne rok (xbox) chci to dat na reklamaci. Nejdriv bych se tu ale chtel zeptat na par veci.

1. musim xbox zabalit asi do origo krabice ze? ale musim k tomu davat kabely ovladac, HDD atd.?

2.kdyz mi teda pak poslou ten kod vytisknu si ho a nalepim na krabici, objednam si ktery den proto prijedou a pak az to opravej a privezou mi to zpet a ja nebudu doma(to je dost casto) co s tim udelaj?

3. stoji neco doprava?dyztak kolik?

diky moc za vsechny odpovedi, mohlo by to pomoct i dalsim lidem

4. POSLEDNI A NEJZAVAZNEJSI PROBLEM

uz pred tydnem sem zkousel najet na xbox.com do podpory a nasledne do registrace a oprava....zkousel jsem to i ted a porad to nejde kdyz na to kliknu v jakymkoliv prohlizeci nebo pocitaci hlasi to ze je stranka nenalezena? nevim kde je chyb a pekne me to stve, pac microsoft sice dava zaruku ale me je to asi na malou hnedou vec

kdyby se nekdo kouknul jestli se mu ta stranka na kterou me to hazi po rozkliknuti at uz xbox.com v UK nebo v CZ :

https://service.xbox.com/servicehome.aspx?mkt=cs-CZ

vsechno ostatni na xbox.com funguje pripada mi ze je to naschval

Kdyby s tim ted byl problem, muzu microsoft nejak jinak kontaktovat treba todle:(je to placeny, myslim nejaky ty mega poplatky kdyby to bylo za klasickou cenu tak no problema)

Asistence prostřednictvím telefonu:

2390 00 459

nebo 800 142 365

:roll::psp::psp::psp::psp:DIKY ZA VSECHNY ODPOVEDI:wohow::wohow::wohow::wohow::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

jeste jedna otazka abych nezakladal new topic

Jak microsoft pozna kdy sem xbox koupil kdyz si k tomu nebere uctenky, kdyz mam na xboxu datum vyroby treba 7/5/2007 ale TEN xbox sem koupil az 8/12/2008 mel bych tedy mit zaruku na RROD a E74 az do nejakyho 2011 ale to microsoft nejak nemuze vedet kdy sem to koupil??? to mi proste jen tak uberou z jejich slavny zaruky rok a pul???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to bych taky rád věděl, když jsem reklamoval Xko rok po koupi, tak podle webu mi záruka již vypršela

tak jsem musel posílat doklad o koupi na mail xboxsup2@microsoft.com a čekat až dojde ke změně začátku záruční lhůty, a až pak mi bylo Xko přijato na reklamaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jeste jedna otazka abych nezakladal new topic

Jak microsoft pozna kdy sem xbox koupil kdyz si k tomu nebere uctenky, kdyz mam na xboxu datum vyroby treba 7/5/2007 ale TEN xbox sem koupil az 8/12/2008 mel bych tedy mit zaruku na RROD a E74 az do nejakyho 2011 ale to microsoft nejak nemuze vedet kdy sem to koupil??? to mi proste jen tak uberou z jejich slavny zaruky rok a pul???

fakt nikdo nevi??? refreš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podle serioveho čisla myslim ale určují to nejdřív podle výroby ale zaruka by měla začínat v den koupě.

no to je mozny mfr date: mam treb z 2007 ale kupoval sem to az 2008, taky me napadlo jestli nemaj v shopech registrovany xboxy pod seriovymi cisly a info o prodeji neposilaj pak microsoftu, ále to by nevysvetlovalo proc Baski musel posilat maily mozna si jen microsoft chtel usetrit praci tak to nan nej zkousel, chtelo by to slyset vyrok nekoho kdo si tim je jistej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau pred cca 10 dni jsem reklamoval Xko chyba E74 registrace přes mail vše bez problému za 9 dní jsem ho měl zpět k tomu papír že měnily desku taky jsem dostal Lite-onku a trochu jinou pečeť obal stejný čekal jsem od nich měsíční kupón jak posílali k reklamacím ale nebyl tam.Takže počítám že mi taky blokly účet zjistím až za pár dní odeslal jsem ho na FLASH.Měl jsem trochu strach kůli FLASHI nechal sem ho tam a dopadlo to dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jeste me napadlo kdybych jim reklamoval xko a nemel bych ho uz v zaruce tak by ho opravili dovezli zpet a chteli by prachy nebo by ho dovezli zpet takjak je kolik dyztak chtej za E74 opravu??

" Jestlize se konzole stále nachází v záruce, oprava stejne jako doprava bude bezplatná. Jestlize se Vase konzole nachází mimo zárucní dobu, oprava a doprava bude pausálne zpoplatnena. V soucasné dobe tvorí tyto náklady 75 ? (1970,- CZK cena v korunách muze variovat s ohledem na aktuální kurs) + DPH. " akorat ja se ptal na opravu RROD, ale asi to bude podobna cena i u E74

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu