Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vydelavani na netu


mickey69

Recommended Posts

já klikám stále bux.to :)) prej už zas vyplácí :) doporučuju skusit,je pode mnou kámoš a mám tam 30dolaru :)) pokud si muzu dovolit,tak tady je muj link : ZDE

pokud chcete pomoc s registrací,pište na icq 291333036,thx :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heledte regnul bych se na emailing pod nekoho uctem vydela to jak vam tak me tak napiste nejake info do registrace... ale potreboval bych pls rychle

google adsense sice skvelej ale jak uz tu psaly potrebujes webovky a to dobry webovky

sice mimo topic stoji hp6 zato kouknout na ni az v kine nebo neni az tak dobra a mam to stahnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Senpu: neposlolali nebot zatím udělali nový limit 50$

sám mužu potvrdit že vyplatily i když jen 10$ ale co už :D

jinak nejlepší způsob výdělku ? vsát od pc a jít si najít praci/brigádu

nj rad bych ale do patnacti ver never ti skoro nic moc nedaj jedine neco napsat na nekoho jinyho, ale u nas bohuzel nikdo nechce nechat napsat na sebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak..jestli se někdo regne podemě,jsem ochotnej se snim podělit :) je to jendoduché..na 2 člověky 50 dolaru..tak ze jestli ze budeme tri,tak vám vyplatím třetinu jen pokud naklikáme 75 dolaru..pokud budem ctyry,tak vám vyplatím jednu ctvrtinu,jen pokud naklikáme 100dolaru :) ,jako záruku vám klidně okopíruju občanku s adresou :-))) kdo má zajem klikat podemnou na bux.to pište mi na icq 291333036 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto věci jako klikačky... nemají vůbec cenu je to ztráta času a ty založené na hyip jsou zas zlodějina jako to ostatní svinstvo. Pokud chcete na netu vydělávat najděte si něco seriozního klikáním nezbohatnete. Určitě na czemoney se dají najít solidní věci ale sekci klikaček... bych přeskočil

Má smysl se věnovat webu a soustředit se na výdělky pro webmastery, nebo pokud někoho baví grafika dělat grafiku na zakázku či jiné práce... Forex taky není špatný když je člověk ochotný se učit...

V oblasti výdělku na netu se pohybuju už pěkných pár let takže vám můžu s klidem říct než klikat... to radši hrejte nebo jděte ven určitě to bude líp využijej čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych zas tak nesouhlasil...teda souhlasil 99% procentně :) ale je hodně lidí,osobně ale znám jen jednoho,komu bux.to vyplatilo...a hlavně,na neut jsme každý den,deset minut klikaní mě nezabije,ani kdyby to bylo fake. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych zas tak nesouhlasil...teda souhlasil 99% procentně :) ale je hodně lidí,osobně ale znám jen jednoho,komu bux.to vyplatilo...a hlavně,na neut jsme každý den,deset minut klikaní mě nezabije,ani kdyby to bylo fake. :)

bux.to vyplaci od 50 babek :D Nedavno jsem se tam chtel podivat kolik ze tam mam dolaru a mam tam 6. Chtel jsme se podivat jeslti nezmenili payout z 10 na 5 bo tak.. a houby. 50 :D A jeste kazdej rika ze je to scam.

podle czemoney.com vyplaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bux.to vyplaci od 50 babek :D Nedavno jsem se tam chtel podivat kolik ze tam mam dolaru a mam tam 6. Chtel jsme se podivat jeslti nezmenili payout z 10 na 5 bo tak.. a houby. 50 :D A jeste kazdej rika ze je to scam.

podle czemoney.com vyplaci :)

Jo to vim že od 50 :-) můj kamarád dostal nepníze asi před rokem,pak mu najendou nepčišli další...a asi za pul roku na to,kouka ze je vyber 50doalru..tak si to nechal poslat a fakt to přišlo,ale neříkam že vyplácí všem,ja fakt nevím :cry::roll: ale jak říkam,nezabije mě to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu