Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vydelavani na netu


mickey69

Recommended Posts

ja bych zas tak nesouhlasil...teda souhlasil 99% procentně :) ale je hodně lidí,osobně ale znám jen jednoho,komu bux.to vyplatilo...a hlavně,na neut jsme každý den,deset minut klikaní mě nezabije,ani kdyby to bylo fake. :)

Já neříkám,že všechny nevyplácí,ale spousta klikaček krachuje a málokdy dostaneš více než 1 výplatu od jedné klikačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neztrácejte čas těmahle sračkama, když se dá na internetu vydělávat mnohem rychleji. Hodně toho můžete nastudovat na českým fóru o slušným (žádný klikačky...) internetovým podnikání - webtrh.cz. Raději se něco naučte dělat - programovat, grafika, psaní textů... a začněte vydělávat na tom.

Rovněž rozhodně nedoporučuji czemoney forum - učí člověka špatným obchodním návykům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem projel upe hromady klikacek a fakt to nema cenu, stravil jsem u toho nekolik desitek minut denne a stejne jsem nikdy nevidel ani dolar...dokonce jsem byl na klikacce kde jsem udelal 75 dolacu denne:cheesygrin: samozrejme scam, na bux.to jsem mel kdysi neco pres 20 dolaru, v te dobe kdyz jeste byl payout 10, ae stejne nic neprislo...ztrata casu, z webama neumim tak na netu nic asi nevydelam, uz jsem to vzdal, ae na klikacky se fakt vykaslete je to o nicem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto věci jako klikačky... nemají vůbec cenu je to ztráta času a ty založené na hyip jsou zas zlodějina jako to ostatní svinstvo. Pokud chcete na netu vydělávat najděte si něco seriozního klikáním nezbohatnete. Určitě na czemoney se dají najít solidní věci ale sekci klikaček... bych přeskočil

Má smysl se věnovat webu a soustředit se na výdělky pro webmastery, nebo pokud někoho baví grafika dělat grafiku na zakázku či jiné práce... Forex taky není špatný když je člověk ochotný se učit...

V oblasti výdělku na netu se pohybuju už pěkných pár let takže vám můžu s klidem říct než klikat... to radši hrejte nebo jděte ven určitě to bude líp využijej čas.

jedna neni fake, skusal som, vyplatili ihned od 2 dolarov na paypal, je to toto

iz72ti.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls porad te mi....kam nahravat soubory ? jde mi o vydelek,na uloz.to dostanu 5% z velikosti souboru (1gb=50mb) a to mi prijde dost malo,protože to musí lidi tahat jen prez VIP učet,aby se mi připsalo..má ještě nějaký server partnerský program ?:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Muzete si zkusit tenhle. Vyplati od 5$ na Paypal ucet.

PrizeLive.com officially launched in May 2008 and has been paying out thousands of dollars in cash and prizes every month to its members (worldwide friendly). Best of all, ALL PayPal cashouts are processed instantly. The minimum to cashout is only $1 so it is very easily attainable. Prize Live has all sorts of contests (Offer, Referral, Forum, NBA, Most Popular, etc.). New offers are added daily (usually 5-10 new ones at least for USA members). There is also a monthly Jackpot that has been reaching at least $400+ per month, which is split amongst at least five members.

I'd like to let everyone especially know about the weekly Offer Contest that Prize Live has. The top ten members with the highest scores each week win cash prizes and Game Credits. Five random members with at least one completed offer will win as well. Check out the image below to see the prizes for it:

offerPrizes.gif

Just to mention again, all PayPal cashouts are processed INSTANTLY (your first request takes up to 48 hours though). All other rewards, including custom rewards, are processed within 3 days.

So what are you waiting for? Join Prize Live and get instant cash for doing free surveys and offers.

banner2.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu