Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Iphone se nenabiji,vytuhly system prosim POMOC


scrappy

Recommended Posts

Prosim vsechny znale zdali by mne mohli poradit..

Pred neakym casem se mi objevila zavada ze kdyz se mi iphon vybije tak ho dam na dobijecku a objevi se mi jen simbol baterie ktera je vybita asviti jen leva cast cervene.Telefon necham treba i hod na dobijecce a nic se nedeje,nejde zapnout nereaguje a neustale sviti display jako ze se to dobiji.Jelikoz jsem s telefonem ani nehnul tak jsem ho reklamoval.Po 2 tydnech mi prisel nazpet od opravny Britex-s popisem ze test nf,vf byl ok a byl pouze updatovan software.Po prvnim vybiti jsem ho dal opet na dobijecku a ejhle zas ten sami problem.Jsem z toho zoufaly nebot nevim cim to je a jsem si jist ze kdyz to tam zas dam na reklamaci tak mi napisou ze telefon je ok a tim to hasne.Budu vdecny za jakoukoliv radu,ps delam snad neco na tom iphonu spatne dekuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu