Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Afro Samurai


Arok

Recommended Posts

  • 3 months later...

ahoj,

prosim vas o radu jak mam preseknout lano v levelu Lowdown?

At do nej sekam jak muzu, preseknout ho nemuzu :)

Dival jsem se i na video na youtube a tam to vypada,ze si k nemu stoupne bokem, zapne pomaly mod a sekne..ale to mi taky nejak nejde..

prosim vas pomozte, uz v tom tapu tyden :(

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, tak lana uz se mi dari sekat docela obstojne, ale uvizl jsem pro zmenu na konci levelu, kde bojuji proti manikovi s bazukou a jeste do toho keca ten dedek.

jak mam udelat kombinaci gamepadu, abych odrazil strelu z bazuky?podarilo se mi to jen jednou a to ani nevim jak, jinak vzdycky dostanu zasah :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se zeptat ? Máte na mysli level kde je uprostřed nějakej generátor a po stěnách tý arény vyjíždí na pásech ti fialoví skřeti oblečený v žlutých hadrech ?.. Já jsem se tu seknul a za boha nemůžu přijít na to co tam dělat a právě když se tu bavíte o těch lanech ,tak jsem myslel že je to třeba i ten samej lvl ,protože tam je lan taky moc ^^ .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, nene, to neni ten level, ja jsem o kousek dal, kde je jeden z finalnich bosu z bazukou a kdyz vystreli tak ja mam tu raketu mecem odrazit a to se mi prave nedari :(

v levelu, kde jste vy, jsem take dlouho tapal az sem myslel, ze tu hru prestanu hrat..

je potreba hodit zombiky do toho generatoru, myslim,ze staci nebo ctyri hodit.

ja prave nemohl prijit na to jak je hodit.mozna to vite, ale pro jistotu to napisu-je potreba dat kryti (RT) a jak se bude chystat zombie zautocit zmacknout skok(stale drzet kryti), samurai mu skoci nahlavu, kterou sevre nohama a potom potom k tomu zmacknout (myslim ze tlacitko A) a klobouckem se natocit zadama ke generatoru a samurai ho prehodi pres sebe do generatoru..kdyby to neslo tlacitkem A tak zkuste jine, ted si prave nejsem jisty, ale na ostatnich jsou zajimave zpusoby zabiti nepritele, tak se pobavite :)

pokud by byl jeste nejaky problem klidne piste :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu