Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prostějov


Sada23

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Já mám taky psp ale mám nějaky problémy s těma hrama tam mám to hekly ale ty hry nějak nejdou spouštět bud je tam nenajdu nebo to hodí current data a nebo se to zapne a hodí to eroor 800...... je to nějakej pvčák co tomu rozumí? že by sme sedli a všecko by mě vysvětlil?

Prosím chci se něco zahrít mužem pak dát třeba GTA LCS je to až pro 32 lidí byla by švanda co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co to je : hej fakt nevim já jsem si vždycky tam strčil umd a bylo zo v klidu tohle je hrozně složity vubec nevim kde je nějaky vhs vhs byly kazety do videa ne?

Tak třeba já jsem z PV a mám funkční PSP :)

Ok hej tak nemáš tedka někdy čas sendem se třeba nevim na náměstí pak někam zandem vemu notas a psp a mrkneš se na to jestli tomu rozumíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to by bylo fajn protože mě to fakt štve zatím mám 2 karty 256mb a 64mb jen tak na test jestli to fakt fungujou ty hry než si koupit třeba osmičku. No a pořád mi to nějak nejde na té větší když dám tu hru tak mi to napíše corrupted data a nezapne se to vůbec. Na te menši je tam i ta animace když na to najedu a vypadá to všechno ok jenže jakmile to zapnu tak to hodí to psp to melodi no a vypne se to s hláškou nějaké chyby nevím co stím zkoušel jsem formátovat kartu dávat to do jiných složek vím že to má bejt ve složce iso jenže jeden týpkej to měl i normálně v game a šlo mu to no to mi taky nešlo tak jsem vytvořil ve složce game složku iso a to taky nějak nejede fakt nevím no tak kdyby tady byl nějakej všeuměl co by mi s tím třeba za flašu rumu pomohl bylo by to fajne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

čau vracím se po krátké odmlce podařilo se mi více méně zprovoznit ty hhry na psp už je to tam dokonce i najde a všechno jedinej problé mje ten že když to zpustím tak se to jako kdyby zapne ale pak se to vypne a napíše to přesn: the game could not be stated 80020321. Nevíte co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
:psp::psp:

Zdravím nemohli by jsme si dát sraz někde v Pv potřeboval bych poradit s psp,protože mi tam nejdou iso,cso kdyžtak napiš prosím na 776353437 předem moc dík

:psp::psp:

Jestli mas icq napiš mi sem 219-417-871 popř. mail... Sadowy.D@seznam.cz:psp::psp: Nemam tedka kredit:wohow::wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu