Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Poradite mi mezi 5800 a Iphone?nekdo kdo mel oboji?


Spoon

Recommended Posts

Si zase zaťal..Vidno,že prehlad o novom softe ťa dosť obchádza.Skús pogoogliť a mrkni si na fw 3.0.

Sklapneš uši,predáš ten tvoj wm a kúpiš iPhone..

A tu už nejde o averziu,ale o debilitu niekoho čo nemá ani páru a za každú cenu si hudie len to svoje..

sorry ale o tu tvoju debilitu nejde..jde o muj nazor tak zklapni zobak a odpluj..ten moj WM neprodam a Iphone nekoupim jelikoz je to pro me zbytecnost a WM ma pro me vetsi vyuziti..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fuha,jak vidim,iPhone ma hodne zastancu:wohow:,divej,nejlepsi by bylo asi pro tebe tohle:Zajdi za kamosem/kamaradkou,urcite nekdo znich bude met minimalne iPhone(5800 mozna taky,nevim)kazdopadne at si jeden vyzkousis nekde venku s kamosem,at ti vse ukaze,a potom jdi do obchodu a zkus si nokii...co ti vice padne,to ber..pokud nema nikdi ani ipodtouch/iphone,tak budes muset jeste do shopu si vyzkouset i iPhone..takhle bych to udelal ja8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ako som napísal..Tvrdohlavo dopredu..

(Nemáš ani šajnu čo tu píšeš)

sorry ale sajnu mam!!tak laskave prestan tady hazet rozumy..h*vno vis,co s mobilem delam atd..i kdybych si ho strkal do zadku tak zrovna ty nejsi clovek,ktery by to mel,potreboval nebo pocitam i chtel vedet..mobilu jsem vyzkousel hodne a vim jaky mi sedi a jaky se mi hodi k MYM potrebam..tak tady prestan nekomu vtirat neco,o co sam zajem nema..jestli jsi stupidni tak prosim..ale nikde jsem nenapsal,ze Iphone JE spatnej..napsal jsem (a pisu to uz potreti protoze ty to asi stale neumis pochopit) ze z tehle dvou mobilu bych radeji bral Iphone..ale proste ME vic sedi a hodi se mi vic windows mobile tak nehodlam a ani nebudu prechazet na Iphone..tak tady uz prosim te prestan prispivat svyma prispevkama jak je nekdo tvrdohlavej ze si nechce poridit iphone s fw3.0..je na to .net??neni..je na to vyber z minimalne 5ti GPS aplikaci??neni..

proste ME iphone nevyhovuje a ty jeho funkce ani NEVYUZIJI,jelikoz hudbu (od toho take ten iphone hlavne vyrobeny byl) neposloucham, hry ok jsou tam dobre ale fakt se bez nich obejdu, klavesnice mi nevyhovuje, G-senzor ma ten muj mobil taky, komercnost mi nevyhovuje,atd atd..nerikam tim,ze bych si neporidil dobry mobil kvuli tomu,ze je komercni ale jak jsem napsal mam rad urcitou originalitu..a ne ze jedes metrem a kazdy druhy tam ten Iphone ma..

proste WM mi vyhovuje vic,jeho funkce vyuziju vic, dokonce se mi i ten system vic libi,atd atd..tak uz to konecne pochop..

EDIT: nehlede na to ze na vyvoj aplikaci na Iphone (ipod touch) musis mit development kod..ktery se plati..a jsou s tim nejake problemy a aple na to kasle..navic po naprogramovani aplikace musis cekat na schvaleni..pokud je telefon JB tak se cekat nemusi atd..ale zase clovek aby to do Ipodu nahral tak musi mit MacOS..coz taky nema naprosto kazdy..

BTW: ted jsem si precetl tech tvych 113 novinek ve firmwaru 3.0 a nevidim tam teda nic extra..jedine co stoji za zminku je zrychleni javascriptu..ale tak to je jedno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu