Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc-Lego Star Wars II


mihalzmihle

Otázka

Ahoj!

Potreboval bych prosim od nekoho poradit!!Koupil jsem si originalku Lego Star Wars II:The Original Trilogy a nejde mi ukladat!Pise to "Insufficient space on the Memory Stick(nedostatecne misto) a at vlozim kartu s nejmene 128KB volneho mista,nebo nebudu mozno ukladat!Nechapu to,protoze mam original kartu Sony 8GB!!! Nevim co s tim,tesil jsem se na tu hru a ted pohorim na takovym nesmyslu!Diky predem za jakoukoliv pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj!

Potreboval bych prosim od nekoho poradit!!Koupil jsem si originalku Lego Star Wars II:The Original Trilogy a nejde mi ukladat!Pise to "Insufficient space on the Memory Stick(nedostatecne misto) a at vlozim kartu s nejmene 128KB volneho mista,nebo nebudu mozno ukladat!Nechapu to,protoze mam original kartu Sony 8GB!!! Nevim co s tim,tesil jsem se na tu hru a ted pohorim na takovym nesmyslu!Diky predem za jakoukoliv pomoc!

asi blba otazka:Dale mas tu kartu v psp?:Da kdyz jo je v psp ukazana?neni treba fake?nebo nejak poskozena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak problem je vyresen!Nakonec jsem to nasel na zahranicnim foru,kde popisovali stejny problem!Tahle hra je zvlastni v tom,ze nejakym zpusobem nespolupracuje s kartami,ktery jsou vetsi nez 2GB!!!:roll:Takze jsem si stahnul save,ktery jsem nahral na kartu!Hra se se v pohode nacetla a pak jsem dal jen novou hru a ulozil ji prez ten save!Funguje to na 100%!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu