Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CXMB pro 5.50 Gen / MHU


Zinglbee

Recommended Posts

Jestli-že vlezeš do recovery, vypneš a zapneš PSP

Tam v návodu je napsané pro jistotu a ne že je to nutné.Takže jsem to nevypnul :D a taky bych ještě dodal:

Otevřete soubor vsh.txt ve složce ms0:/Seplugins/ (pokud neni, vytvořte v poznámkovém blogu) a přidejte tento řádek
když se budu tvořit ta složka, tak by se tam asi neměla připisovat koncovka txt protože mě to s tou koncovkou nejelo.

Jen ti chci pomoct zlepšit ten návod nic jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, takže pro vysvětlení ... ty vytvoříš soubor v poznámkovém bloku, něco do něj nasmolíš a uložíš. Koncovku txt to bude mít automaticky xD

Já jsem prvně vytvořil soubor vhs.txt a pak do něho nasmolil ten text. No a když to uděláš tvým zpusobem tak tam bude složka jen vsh bez txt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators
Hoj ,nejak mi to nejede.Mam GEN-D3 ,plugin aktivovanej ,ale poazdy kdyz zvolim nejaky tema ,tak se mi tam hodi puvodni a restartuje se PSP.

Nevite co s tim?

Špatný ruce ..

FUNGUJE! soory ale opravuju puvodni zpravu nepochopil jsem to nicmene ted uz to chapu diky moc uzitecny kdyz tak muj post deletnete diky

Ano funguje, stačí vše dělat podle návodu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

lidi nejste jediny me to NIKDY nejde proste musim mit oficialni temata... Ja to vzdycky udelam presne jak rikate ale akorat se mi restartne psp ale porad je to to obycejny z psp.novinky.org sem zkousel asi 3 verze CXMB ale ani jedne mi nešla :'( :'( beeeheee ty oficialni temata sou tak ošklivý :( :D vždycky mi šly ale jakmile sem si uploadnul psp na 5.50 GEN-D3 tak mi proste zadny CXMB nejedou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu