Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CXMB pro 5.50 Gen / MHU


Zinglbee

Recommended Posts

  • Moderators

bdmys2.jpg

http://rapidshare.com/files/257233284/cxmb-for-5-00-gen-patched_1246130811.zip

Instalce:

  • Rozbalte stáhnutý soubor
  • Složku cxmb nakopírujte na kořen karty (ms0:/)
    • Ve složce cxmb sem projistotu smazal soubor conf.txt

    [*]Otevřete soubor vsh.txt ve složce ms0:/Seplugins/ (pokud neni, vytvořte v poznámkovém blogu) a přidejte tento řádek:

    • ms0:/cxmb/cxmb.prx 1

    [*]Plugin by měl být aktivovaný, projistotu se podívejte do recovery menu

    [*]Schémata kopírujte do ms0:/PSP/THEME/

Pro ukázku schéma refreshened - Ostatní schémata ke stažení

http://rapidshare.com/files/257233862/refreshened-ctf-550_1245098455.zip

Odzkoušeno na PSP Slim 5.50 Gen - A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ne. Jenom pro 5.50 Gen / MHU - je to tam napsané.

Prozatim je jenom na 5.03 Gen-A nebo 5.03M33 pro PSP 2k / 3k bez rizika bricknutí - eDisk

Stáhni a nakopíruj na kartu, poté aktivuj v recovery. Cxmb schémata stahuj pro 5.00M33 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
...

  • Otevřete soubor vsh.txt ve složce ms0:/Seplugins/ (pokud neni, vytvořte v poznámkovém blogu) a přidejte tento řádek:
    • ms0: / cxmb / cxmb.prx 1

    ...

Myslim, že chyba (spíš jen "zvyk") je v cestě k pluginu, tim, že tam jsou mezery ... mělo by se tam psát ms0:/cxmb/cxmb.prx 1, což nováčkům určitě nedojde ...

Jinak GW, před tejdnem jsem to snažil taky rozběhat podle psp.novinky a nešlo mi to :lol: (možná jsem stáhnul CXMB pro 5.00, ale stejně :oops:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim' date=' že chyba (spíš jen "zvyk") je v cestě k pluginu, tim, že tam jsou mezery ... mělo by se tam psát [b']ms0:/cxmb/cxmb.prx 1, [/b]což nováčkům určitě nedojde ...

Jinak GW, před tejdnem jsem to snažil taky rozběhat podle psp.novinky a nešlo mi to :lol: (možná jsem stáhnul CXMB pro 5.00, ale stejně :oops:)

Zkoušel jsem to asi 5x, ale výsledek je stejný....NEJEDE:::::::spam:Nechápu...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Myslim' date=' že chyba (spíš jen "zvyk") je v cestě k pluginu, tim, že tam jsou mezery ... mělo by se tam psát [b']ms0:/cxmb/cxmb.prx 1, [/b]což nováčkům určitě nedojde ...

Jinak GW, před tejdnem jsem to snažil taky rozběhat podle psp.novinky a nešlo mi to :lol: (možná jsem stáhnul CXMB pro 5.00, ale stejně :oops:)

Ano, upravil jsem to tedy ;) Dělal jsem to pro přehlednost, ale nemusí to někomu dojít ... dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Ahoj udělal jsem všehno přesně podle návodu ale plugin se nespustil ani ho nevidí recovery menu. mohl by mi prosím někdo upnout přesně to co máte na kartě a funguje vám to(složky cxmb,seplugins, schémata nemusíte) děkuju moc:-)

http://www.multiload.cz/stahnout/116211/koren-karty-rar/

Tohle nakopíruj na kořen karty (hned jak jí otevřeš v PC ...) a potom drž Power dokud se PSP nevypne, pak ho zapni, skoč do Settings -> Theme a mělo by tam být jedno téma Apple Cor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu