Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Move (PS3 Motion Controller)


huhla

Recommended Posts

Jak vypadaji ty zamcene postavicky ve sports champions.. ja se zatim dohral jen k tomu robotovi v ping pongu .. :/

Podle mě jsou to txy, které si můžeš '(za peníze, jak jinak) odemknout přes DLC na Store. Je tam nějaká kostra apod., tuším, že ty dostaneš, když třeba dohraješ všechny třídy (gold, silver...) na tři hvězdičky apod. Ale nejsem si jistý, je to zas jen nějaký spešl pack, který nemusí být z původní hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 493
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

To si nemyslim..ted sem dodelal lukostrelbu zlaty pohar .. a odemcel se tam jakysi robinhood... :D bypada drsne :D neco jak hranicar v LOTR :D a kdyz dohrajes zlaty pohar tak se ti odemce jeste ultimate pohar :D

ale ten robot v tom pincu je docela drsnej... trvalo mi to trosku dyl ho porazit jak u normalnich hracu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde ten pinec na silver (vejš nejsem) jakoby zabugovanej, zdá se mi, že odpaluju míčky i 15cm od pálky, apod., ale nejsíš sem i to zdá (potvrdte vyveďte z omylu)

Zkusim dohrát Gladiátora na old, strašně mě to baví, ale na gold už je to docela dost těžký, a sem rád, když za jeden večer porazim jednoho protivníka :D Už nedělají chyby, neodkrývají se, jsou dost rychlí, nechci vidět ten Ultimate :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky hodne premyslim o koupi Move... Jenom jsem se chtel zeptat. Koupit teda musim ten balicek start ne ??? A co potom dokoupit abych treba mohl hrat ten pinec ve dvou lidech. A potom jeste jak je to s dostupnosti her pro MOVE na internetu na stazeni ?? Treba ten pinec se da stahnout ?? A co treba uz stavajici hry ... asi se nedaji upravit pro MOVE treba Virtual Tenis atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky hodne premyslim o koupi Move... Jenom jsem se chtel zeptat. Koupit teda musim ten balicek start ne ??? A co potom dokoupit abych treba mohl hrat ten pinec ve dvou lidech. A potom jeste jak je to s dostupnosti her pro MOVE na internetu na stazeni ?? Treba ten pinec se da stahnout ?? A co treba uz stavajici hry ... asi se nedaji upravit pro MOVE treba Virtual Tenis atd..

Ježiši kriste, co mi to děláš...

ŽÁDNÉ hry se nedají stáhnout (nemáš-li JB), nebo upravit svépomocí.

Prro dva lidi na pinec potřebuješ kamerku, a dvakrát Move.

Starter je kamerka a Move, to je set pro jednoho hráče základní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JB mam.... takze musim mit kamerku a potom dvakrat komplet MOVE..samozrejme asi s jednou kamerou. Takze podpora pouze u her., kde je primo napsano MOVE Edition

Pokud myslíš krabicově, tak ano, ale na některé hry vychází patch (Heavy Rain, Resident Evil 5...), ale ty většinou dostávají novou krabičku, a nějaký spešl obsah, ale to je mimo.

Stačí se na tu hru podívat někde v obchodě nebo na nějaké fan stránce, a zjistíš to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovládádní je naprosto bezchybné, pokud stojíš opravdu dobře před TV a i jí máš dobře nastavenou, kamerku danou na modrej čudl, tak je to prostě jak v reálu!!! paříme to už 2 dny a přítelkyni bolí ruka :DDD zatím hrajeme volejbal a já mastím disk a lukostřelbu :DDD ping pong je ovšem masakr a gladiátoři taky :D ale k tomu se ještě dostaneme :DD jinak přesnost je neuvěřitelná, je to prostě the best ovládání na konzolích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ ja ho umim v realu dost dobre .. a i ten ultimate cup je v pohode.. :) nejvic mi dal zabrat ten robot... ale nevim kde se mam v realu naucit gladiatory aby mi to slo ve hre... uz nekdo dodelal dalsi gold pohary? nez pinec a lukostrelbu? a kolik mate procent v trofeji?

Je to jednoduché - krej se, a zaútoč až když se odkryje. Nemá moc smysl útočit bezhlavě, vykryje tě, zasáhne a shodí na zem nebo omámí, a pak nemáš šanci. Já se ale sotva protloukám, tak mi někdo poraD´te taky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uf, tak právě sem porazil robota v pinčesu v champion cupu, dva sety do 21, docela záhul. Jinak zlatý cupy mam hotový v luku a bocce. V trofejích mam 40% hotovo, zrovna dopoledne se mi povedlo udělat hidden trophy. Tuhle hru vidim na svojí první platinovku, protože snad ke všem trofejím se dá dostat prostým hraním a nejtěžší si myslim bude splitnout tři šípy v řadě, zatim se mi povedl snad jen jeden... máte už někdo tuhle trofej? jak se vám to podařilo udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nemuzu udelat tu zlatou trofej jak tam je vyhraj vsemi deseti postavami kazdy event v jakemkoli modu to mam jako s nema hrat vsechny mapy a tak? to je moc ne? ja myslel ze staci se prostridat u disciplin.. pac kdyz sem prosel vsemi postavami kazdou disciplinu tak pohar nikde :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musíš za každou z deseti postav vyhrát v každý disciplíně, takže 60 her celkem, snadno někoho zapomeneš nebo třeba navyhraješ jeden. Je to blbá trofej na hodně času, nejlepší je si asi udělat tabulku a odškrtat. Blbý je, že musíš po každý změně hráče zas kalibrovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu