Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Move (PS3 Motion Controller)


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 493
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Na hrej jsem četl, že SONY chystá na říjen nějaký set konzole (320GB) + PSMove cca za 8500. Nevíte o tom něco? Mám v plánu koupit PS3 a ted nevím jestli si ji mám koupit hned nebo radši počkat do října.

Myslím, že to tu bylo, Sony udělá bundle s 320GB HDD, Eye a Movem, možná ještě 160GB nebo 500GB, to už si nejsem jistý. Ale tyhle bundly budou. Kdy, to nevím, ale podzim zhruba, kvůli Move.

Finančně si myslim že to vyjde levněji v bundle (Move a Eye za cca 1600, konzole jinak za 7,5 - suma sumárum by to stálo 9 tisíc odhaduji)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No objevili se jiste spekulace ze by mel vyjít patch na killzone 2 ale asi z toho nic nebude ale treba resident evil 5 gold edition takový patch dostane.. A nevíte esli nebude neco i na LPB nebo až pak na LPB 2?

Pokud vím, tak LBP dostane patch, RE5 bude ovladatelné jen přes patch, který bude v Gold Edition, a možná i placeném DLC ze storu. O KZ pochybuju, když má vyjít trojka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik teda tech palic potrebuju ? Mam objednany starter pack (palice, kamera, demo disk)... ale na videu kde strili z luku ma ty ovladace dva. Pak je jeste ten druhy jen na pohyb ???

Boha, tak po sté...

Jsou hry, kde si vystačíš jen s jednim Move, nebo i dvěma. Na luk jsou pokud vím potřeba dva ovladače.

Ten druhý, sub controller nebo-li navigační ovladač, je jen levá půlka DS3. Pokud ho nechceš kupovat, nemusíš, můžeš používat DS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu