Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Move (PS3 Motion Controller)


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 493
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Chapu Legione ze to nemas jednoduche s hlupaky. - napr. pro KZ3 tak MOVE+ sub.con. je tak ?

Nejsi hlupák (jestli to tak myslíš), ale ptá se na to každej a vždy na to samý :)

Jo, nebo ten sub, ale jinak jo.

Xilias: Tak to mám já. Ale třeba Box pro 2 by byl fakt super, jenže 4 x 1000 = cca 4 000 to je moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove poradte mi.

kdyz mate tu kameru, je nutny ji mit presne ve stredu zony pohybu nebo muze byt treba bokem.

nemuzu ji dat primo na televizi , ani pod, protoze pro pouziti ps3 rozvinu platno, ktery mi zakreje televizi. takze kameru bych musel dat tak 25 cisel nad zem a cca 0,5-1 metr od stredove osy, nebo druha moznost 1m vysoko a 2 metry od stredove osy.

ale prave nevim, jestli tohle Playstation EYE zvladne.

dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boha, tak po sté...

Jsou hry, kde si vystačíš jen s jednim Move, nebo i dvěma. Na luk jsou pokud vím potřeba dva ovladače.

Ten druhý, sub controller nebo-li navigační ovladač, je jen levá půlka DS3. Pokud ho nechceš kupovat, nemusíš, můžeš používat DS3.

To není pravda. Všechny hry ve Sport Champions lze ovládat jedním ovladačem. U některých (luk, šerm, volejbal) ale lze použít i dva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzete mi nekdo prosim napsat, jak je ta kamera vysoka ? sakumprask, vcetne podstavce.

predpokladam, ze ji budu mit nekde dole pod televizi, takze jestli jde nejak naklopit smerem nahoru, zajimala by me i informace o vysce v tomto vykolpenem stavu.

potrebuji nejak vymyslet prostor kam ji dam, a tohle by mi pomohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není pravda. Všechny hry ve Sport Champions lze ovládat jedním ovladačem. U některých (luk, šerm, volejbal) ale lze použít i dva.

Já to bral čistě logicky, jak mám natáhnout luk bez obou rukou? Ale viděl jsem i tu bojovku ovládanou jen jedním ovladačem, tak máš nejspíš pravdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu