Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Move (PS3 Motion Controller)


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 493
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Jak se jim tam v tom ding dong move is her .. nasral do baraku a ete si tam pak povesi obrazek .... (I love gaming... a nekdo na neho I love you ... a on I love you too :D) proste kde ho sony nabrala ??... jen skoda ze takovych nemaj vic .. ale to by zas nebyl tak origo .. :) (I heard there was a sale of blue ponchos :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci jak vam slape , to demo Tige Woods pga 11.. vodehraju pár úderu a a pak mi to přestane komunikovat vyskočí hláška . point PSM contr.. directly ,, camera.. press select .. aje to v trapu už nehraju..select mackam jak zběsilej ..no a nic .. Neřešil jste nikdo něco podobnýho díky.. jinak Sports Champions Move je dost dobrej a slape bez problémů dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim sem z move nadšenej. Naprosto mě odrovnal pinčes ve sports champions, to je fakt paráda. Jediný co bych hře vytknul je že nemá online, to je fakt škoda protože dát si to přes net by bylo ještě víc zabávný. Co mě teda zklamalo u starteru packu je že dema jsou zoufalý, vlastně tam nic není a dostane jen jeden ovladač, myslel sem že dostanu ještě ten druhej menší ovladač, ale tak to je moje chyba, že jsem si to nezjistil. Takže když si koupíte starter pack jako já za 1500 bez hry tak docela vopruz, ale sports champions mi to vynahradili, takže zatim dávam move 9/10. Jen to chce víc her. Vlastně není žádná hra, která by mi za to stála, nebo alespon o žádný nevim, která by za to stála. Už aby vyšlo to sorcery. Škoda že launch je tak chudej na dobrý hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono prave u nas nejspis neni jenze jeden obchod u nas to bude objednavat z USA takze ani poradne nevim kdy mi to dojde.. maji tam psane ze od 17.9. by to meli mit ale kdo vi kdy jim to prijde a kdy me :/ ale tak snad sem neprohloupil.. jinak bypada to takhle ..

Tak uz jen doufam ze mi po tydnu nenapisou ze to proste prodavat nebudou :D to by me asi kleplo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasný no, vypadá to jak ten starter pack akorát je tam místo těch pošahanejch dem to sports champions. Ty dema jsou fakt na nic a ty Sch jsou zas skvělý. Mam to dva dny a hraju to furt. Ten gladiátor duel a ten pinčes jsou fakt super, jediný co mi přišlo hloupý byl ten volejbal, takovej moc složitej, ale jináč to stojí za to. Jen jak řikam. Fakt si nedokážu představit že bych si koupil start the party, shoot nebo golf za 900, to je docela úlet. Měli mít nějakou pořádnou hru na ten launch. Škoda. Ted to vypadá že si počkam tak 2-3 měsíce na nějakou normální hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako a v tom Sports champion bundlu je sports champions i demo disc.. jinak dalsi vec bude Heavy rain na Move.. a my se docel schazime jako velkej pocet lidi a delame treba wii party a hrajem picovinky pro 4 lidi a tak .. tak si klidne dokazu predstavit ze bych si za timto ucelem koupil start the party nebo Tv superstars za nejakou rozumnou cenu 700 treba ... ale killzone 3 bude klasa .. a celkem me mrzi ze neudelali Black Ops na move .. kor kdyz na Wii World at war , Modern warfare jsou.. no uvidime .. ale do toho Resa 5 pujdu urcite pac sem hral RE 4 na wii a nemohl sem prestat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dík za radu, asi zkusim toho resiho. Heavy rain mam, tak doufam že vyjde nějakej patch a nebudu to muset kupovat znova. S tim start the party fakt nevim, viděl jsem nějakou recenzi a tam snad ukazovali všechny minihry a bylo jich hodně málo, jako tak málo že za 20 minut nemáš co dělat, snad se ale pletu.

EDIT:

Deepthroat: Ne nic mi tam nechrastí, asi si dostal nějakej šmejd, radši bych to šel reklamovat. Docela vopruz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu