Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Move (PS3 Motion Controller)


huhla

Recommended Posts

Ja sem cetl ze free bude ale ze narozdil od tech co si koupi move edici heavy rainu tak budou ochuzeni o nejakych 45 minut hrani .. nebo co .. Chtel jsem se zeptat nevi nekdo jak je to s tim gamehousem s tim Sports champions bundlem kdy ho budou mit a tak? pac ted uz zmizel i datum naskladneni majou tam jen .. NENI NA SKLADE!!! vis co u toho start the party je to o tom ze kdyz se sejde 10 lidi a nez se na tom prostridajou tak to mas klidne i 2 hodiny.. nejde o hardcore nebo tak ale o to ze se zabavi 10 lidi .. treba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 493
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

taky mi dneska prisel starter pack, sehnal sem za 1100,- i s postou, ale oem verzi, takze bez ty barevny krabicky. Ted jeste cekam na resident evila, stojanek na kameru a pistoli pro move, jinak super zabava, rozhodne sem se s tim zabavil vic jak s wii :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me nejvic sere ze sony neudelalo alespon jedno usb zezadu pac kdyz tam chces mit pripojenou treba zminenou kameru tak to musi ten kabel lizt zepredu .. coz me prijde ze to pak vypada tak divne.. stejny problem u play-tv proste jedno zezadu by stacilo ..

----->jinak k tvojemu problemu prodava se oboustranna izolepa ... snad ti to pomuze :D<-----

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas jak s tou kamerou, nahoře prostě položená vůbec nevydrží, ten kabel je těžkej a tvrdej a pořád ji tahá dolů, musel jsem ji dat pod plazmu, do stojanu, ale tam vcelku drzí dobře. S tím USB je to taky pravda, jedno USB vzadu by desinově vypadalo uplně jinak ... kua

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem ted zkousel na cernaku v datartu pingpong a oproti tomu wii to zas az takovej rozdil neni. Samozrejme grafika, ale jinak je to porad arkada, stejne jako na wii, cekal jsem vetsi kontrolu nad mickem, atd. Ale je to zkratka casual hra pro sirokou verejnost, ne simulator. A jelikoz je to podle vseho ted nejlepsi hra, tak celkem bida ;) No pockame, co z toho vyjde do budoucna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako vas nikoho nestve ta kamera ? to musim k TV prilepit jestli chci aby to stalo nahore !!! Ten USB kabel tu kameru taha dolu, k tomu mohli neco dat ne , nejake FIXATOR :)) kurna

no ja koipil tohle, sem zvedavej az to prijde, ale myslim, ze ta kamera ted uz drzet bude

http://www.thehut.com/games/games-accessories/playstation-move-eye-cam-clip/10226428.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luckass - jojo, to je skoro jak u nas :)

My tady meli vcera takovou mensi parbu, tak jsme taky zkouseli ve vice lidech Sports champs.. s kamosem jsme hrali pinec oba a slusny :) bohužel jsem ze zacatku podcenil nutnost vytvoreni si mista a kdyz jsem daval uder se zpetnou rotaci, tak jsem slusne machl do lahví s friskama na stole a bylo to jak kuželky :) a jedna se zakutalela až pod sedačku a rozlito bylo tak že jsme museli vytáhnout mop na páru - doporučuji nepodceňovat dostatek místa !!!! No ale pak se k tomu dostali holky a hrali jsme i ten jakoby petang nebo co toje a mladá pak zakysla na delsí dobu u toho hazení talířem.

Bohužel mě po včerejšku bolí docela pravé rameno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe. Kolega si taky stezoval na rameno . U duelu hrac vs hrac Gladiator duel jsem se celkem slusne zapotil. Clovek se u toho zapomina, a macha rukama jako pominuty. A tohle jsou prvni hry na MOVE. Ty moznosti jsou super, viz:

. Pecka.

Jeste do toho vseho tu mam NHL11, takze hekticky parebni vikend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu