Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cart: vadí mi tam to c4d nebo co to je, jak ma cast na cele, to bych umaznul a moc mi nesedi leva strana barevne, jinak good

+ NEW

392_Elven_Tag.png

Nejak se mi zacaly libit tyhle tlusty ramecky :D

Edit:

Jokeman: Dik za koment

+ 1 s netradicnim rozmerem :) (nechtel jsem prazdny BG, tak jsem to zkusil takhle)

559_29_Light.png

+ jsem mel spatne typo u elfky :D

606_ElvenV4.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta elfka ... povedenej sig, ale stejne furt co zlepsovat ;) dostal i fava na DA :P

snad jen to typo je slabsi .. ve v1 se mi nelibi font a v2 je ten font az prilis obycejnej

... playerps + jokemana .. vy 2 ste sli nahoru ;) aspon nekdo z vas ze sebou neco udelal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mock: no já nwm .... když chces zablendovat BW stock barevnymi efekty musis to umet a neprehanet ..... a ty to zatim jeste neumis (tim nechci rict nic proti tobe.... :) .. ja bych asi z BW stocku vykouzlil tak maximalne grunge :D ) a pokud to byl barevny stock tak to bw to dost pokazilo :(

jinak typo a efekty nejsou tak spatny :)

btw:

sem si jenom hral a udelal smajlika :D... (neberte to jako grafiku :D spise jako zabavu :D/ delal jsem to hlavne abych mel nejakyho avatara na DA :D )

mujsmajlik.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu