Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

Panther: To se nedá napsat - vždy podle sigu. Většinou si projedu všechny fonty co mám, nebo stáhnu nový a na to nějakej efekt nebo třeba clipping mask.

usagi111: FF - rozostři trochu pozadí, průhlednej meč je docela divnej, přidej světlo (zdroj + ztmavit kraje), sjednoť barvy (např. mapovat na přechod) a přemísti typo :)

E: A změň kompozici (posuň tu postavu trochu doprava)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

PlayerPS: všiml sem si že tvůj joker má nahoře vlasy přes rámeček a dole je tam normálně

To jsem zkoušel a zapoměl jsem na to, nevadí, už to tak nechám.

K Jokerům:

usagi111: strašný barvy (žlutofialová). Ten efekt vypadá jak smrad, typo je nic moc. Ten Quake je lepší => zkoušej více věcí podle tutoriálu a pak to nějak použij na vlastní sig. Je vidět že se snažíš (efekty, světlo) ale chce to ještě pilovat.

Panther: Ty efekty to zabily (méně je někdy více), jsou strašně výrazný, to rozkostičkovaný pozadí taky nic moc, Joker je nějakej roztaženej a typo se mi nelíbí. Tohle se nepovedlo

Dost kritizuju, ale doufám že si z toho něco vezmete, určitě je to lepší než kdybych vám tu psal jak je to nádherný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu