Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jak udělat ty světla jak má Cartman na tom sigu s Neithiri ????

Jsou C4D, brushe, pohrání ve vrstvách,...

EDIT :

Mock : samurai.jpg

Škoda té žluté, je moc "agresivní", jinak to není špatný (já podle tutů taky nikdy nedělal:D , a ani je nečetl :D )

celtic.jpg

Todle se mi líbí ;)

New4x : haloo.png

Jediný co se mi na tom sigu nelíbí je ten odraz dole

PlayerPs :

893_Tom_Clancy.png

Nemám moc rád tyto nevyvážené sigy :( ale jinak si nemůžu na nic stěžovat

sigpic35564_10.gif

jojo z tohodle stocku sem taky dělal sig :lol: , a není to špatný sig snad jen, typo mi tam nesedí

Omlouvám se až teď ale byl sem v práci a nedostal se k netu (komu by se chtělo když děláat bezmála 20 hodin :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem přemýšlel,co kdyby se obnovila grafická soutěž co měl twice ?

Nechcu říct grafiků,ale těch co dělají sigy je tu celkemo dost a myslím,že by se mohlo předejít hádkám kdo je lepší jak už to tu několikrát bylo .... Kdyby twice nechtěl,já bych se toho chopil,ale spíše bych počkal na Vaše názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byl jenom jeden z důvodů,ale já myslím že jedno kolo na zkoušku by se mohl udělat :)

Kvůi hádkám to nebylo, to nebyl ani ten hlavní důvo, proč se to zrušilo, ale Twice u toho trávil klidně i 2 hodiny a když tam byli 2-3 sigy tak se ani nedivím, že se na to vysral...

Dragonforce

15x9xm0.png

2zrkc1u.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvůi hádkám to nebylo, to nebyl ani ten hlavní důvo, proč se to zrušilo, ale Twice u toho trávil klidně i 2 hodiny a když tam byli 2-3 sigy tak se ani nedivím, že se na to vysral...

Já vím,bylo to kvůli malé účasti,ale teď bych řekl že je nás tu dost,takže kdyby se toho twice ujal byl bych velmi rád a snad né jenom já. Kdyby twice neměl čas nebo zájem a bylo dost lidí,tak bych se toho ujal ....

PS: Ten sig se poved :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde vemeš porotu ? máš snad taky kontakty na grafiky jak Twice ?

Znám pár lidí mimo forum,ale na kontakty twice určitě nemám ......

Proto jsem psal,že bych byl velmi rád,kdyby se toho ujal,při nejhorším jestli o to není zájem tak řekněte ať nejdu hlavou proti zdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu