Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zkus si to usporadat sam ;) podle ucasti uvidim ... nemyslim si ze ucastniku by bylo otolik vic jak bylo predtim .. zatim me nijak nelaka myslenka traveni volneho casu toudle nevdecnou praci za kterou ti nikdo ani nepodekuje a ma akorat kecy :-) .. kdyz bude vic jak 8 sigu tak to ozivym ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus si to usporadat sam ;) podle ucasti uvidim ... nemyslim si ze ucastniku by bylo otolik vic jak bylo predtim .. zatim me nijak nelaka myslenka traveni volneho casu toudle nevdecnou praci za kterou ti nikdo ani nepodekuje a ma akorat kecy :-) .. kdyz bude vic jak 8 sigu tak to ozivym ;)

Dneska v podvečer zkusím zveřejnit téma,ale byl bych rád kdyby jsi to obnovil,protože ani ve snu není možné že kvalitou soutěže tě předčím,ale aspoň se pokusím ..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ta soutěž mrtě líbí .... určitě bych se zapojil ....

.........

Carte k tom sigu .... Celkem Fajný ....

btw : DT nechapu proc pises Oničom svetla ... mě se ty svetla líbíja ... a pěkně tam sedí ..... narozdil od tech tvojich halo sigu .... tam mas same svetla a vypada to strašně :)

.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám čas... no to neí ten správnej výraz, ale sem rád když si sám jednou za čas udělám čas, abych si zahrál nějakou hru, víkendy mám Off (brigáda) a přes týden kd přijedu ve 4-5 odpoledne ze školy, ještě se naučit na druhej den a večer, jít třeba na pivo, tak na photoshop už prostě tolik času nemám, záleží kdy to bude chtít kdo založit, a jaký budou podmínky a stocky a rendery a témata :D

EDIT : a teď sem ještě začal hrát závodně šipky... a ještě k mejm sigům.... nerad bývám poslední ;) :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carte k tom sigu .... Celkem Fajný ....

ty profík .. určite carmtanovi viac pomôže keď mu napíšem že má niečo zle , nech to nabudúce zlepší .. ne to tvoje "celkom fajne" ...

DT nechapu proc pises Oničom svetla ... mě se ty svetla líbíja ... a pěkně tam sedí ..... narozdil od tech tvojich halo sigu .... tam mas same svetla a vypada to strašně :)

jj súhlasím , aj na tom fóre kde mám podľa carta ( áno , viem že som to písal aj ja =D ) 90% kladných komentov , aj tam ma za to sprdli ..

Bol to prvý sig z takým štýlom , takže preto som to "posral" ..

DT má 90% parádních komentů na jeho sigy, tak ticho :lol: :lol:

TwiCe sa mi tiež za to smial a potom som mu poslal link na fórum a "bol ticho" .. nič v zlom TwiCe ;)

btw - newx4 , je jedno aký urobím sig , aj keď bude mať 100% kladných komentárov , tak tebe sa proste páčiť nebude .. takže to nemá cenu riešiť =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://console-forum.net/showthread.php?p=834261#post834261

Sice twice to mněl 100% lepší,ale jestli se to chytne tak se snad opět chopí kormidla :lol:

je to dobré .. jenom render je oničem .... pls dej tam nějaký jiný .... z tohoto se mě moc dělat nechce .... zkus treba z neake hry bo tk neco ...:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebyl sem ticho, ale to je fuk .. zalezi na interpretaci :D

ne že ticho .. ale povedal si "ok" .. :lol:

http://console-forum.net/showthread....261#post834261

Sice twice to mněl 100% lepší,ale jestli se to chytne tak se snad opět chopí kormidla :lol:

Mne napr. vadí rozmer ..

Je blbosť dávať max. rozmer takým malý ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Render: Změněn na přijatelnější ....

Velikost : Ustoupím taky,ale ať se to aspoň sigu podobá :lol:

Frozen : Já se asi překlikl jak jsem ze spidermana udělal spedmana ... :oops:

render je teda ovela lepší :lol::lol: ..

a sig nemá dané rozmery .. napr. futbalové signatúry sa robia velikosti 500x200 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

render je teda ovela lepší :lol::lol: ..

a sig nemá dané rozmery .. napr. futbalové signatúry sa robia velikosti 500x200 ;)

Darku ok .... :D Vím že jsi zkušenější xDDDDD

Upravil jsem pravidla,ale věčinou standartní velikost máš takovou jaká je v pravidelch :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DT .. kdyz chces pokracovat v diskuzi tak ok :D .. napsal sem todle

ok :) uz mlcim :D ikdyz zrovna tady v 2. topicu na 1. strance me todle celkem zarazi x) veta.. "Great piece, am loving the depth" zrovna vtomhle dile zadnou hloubku nevidim :D

ale ta cast po slovu ok je taky docela dulezita.. :D

.. tim sem chtel naznacit ze ikdyz te ten post treba pochvali tak vnem rika blbost :) .. vsiml sem si toho tam este nekde a to sem koukal jen na neco :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DT .. kdyz chces pokracovat v diskuzi tak ok :D .. napsal sem todle

ale ta cast po slovu ok je taky docela dulezita.. :D

.. tim sem chtel naznacit ze ikdyz te ten post treba pochvali tak vnem rika blbost :) .. vsiml sem si toho tam este nekde a to sem koukal jen na neco :)

Kasli na to .. proste DT je nejlepší grafik ... takže je zřejmé že jeho sigy se vseckym líbija :D 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu