Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypalene NHL09


wizzy

Otázka

Mam problem ze hrou NHL09 Palil jsem ho 2x ale furt to nacte at si udelam hrace a potom mi to ukazuje ovladani a zniceho nic THE DISK IS necitelny a kdyz to chci instalovat tak to neudela ani procento a ze to mam vicistit atd nekdo mi na pm psal ze si mam updatnout konzoli ale ja sem na live a zadny update nabidku mi to nehazi tak nevim co stim jak jste si poradily nebo to je ojedinely (PS palil sem dvakrat a oboje bez chyby)

Ted sem si vzpomnel ze to samy se mi stalo s Lordem Conquest Po asi 4hodinach hrani sem jel pryc a kdyz sem prijel chtel sem hrat zas ale DISK IS necitelny ćo ty EA games delaj s tim jediny co mam odnich jeste je SKATE 1.2 a to funguje co sem koukal na net hodne lidi ma s tim problem a to i Origo hry co koupily napr v USA Gamestop atd takze to vypada na nejakou chybu hry nebo neco takovyho ale divny je ze to nekomu jde a nekomu ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

nikdo dal nic nema nekdo kdo ma funkcni hru PS:stahoval jsem z Share rapid od ViperXP

PS:Cituji nekoho kdo ma FIFU 09 a dela mu to to same

Tak a já dneska zjistil jedno fifu už si asi nezahraju ... Jakmile totiž hodim do x-ka fifu začne to hrozně cvakat v mechanice a pak naskočí chyba ...

This disc is unreadable.

1.Clean the disc with a soft cloth.

2.Restar the console.

For more help,go to

viz tento odkaz

Myslíte že by mi to třeba v obchodě vyměnily ? Já to nepoškrábal ...

Opravdu ne je divět zezadu nějaké škrábance ale to já ne já s tím dělám opatrně myslíte že to udělala mechanika ? Je to třeba tím že cedko tam bylo 4 dny ? Nebo tak ? Co tet sakra zasranejch 1100 ... v prdeli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ty to od neho mas? a funguje jak rikam palil sem dvakrat a vzdy bez chyby ostatni hry mi jedou mam jich fakt dost ale tohle s EA je fakt zahada stejne jako napr LORD Conquest

az v sobotu si jedu pro dlka a jeste nevim jestli to budu zkouset do tretice nechci zbytecne mit dvd ktery si nezahraju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ty to od neho mas? a funguje jak rikam palil sem dvakrat a vzdy bez chyby ostatni hry mi jedou mam jich fakt dost ale tohle s EA je fakt zahada stejne jako napr LORD Conquest

az v sobotu si jedu pro dlka a jeste nevim jestli to budu zkouset do tretice nechci zbytecne mit dvd ktery si nezahraju

Vim že na internetu byla jedna špatná verze NHL 09 která právě dělala tydle haluze, zkusil bych uplně jinou verzi z jiného zdroje.

Popřípadě zkusit vymazat Cache HDD jestli se ti to tam někde nekouslo ................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu