Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

gta sa vs gta iv


Achrisoofa

Recommended Posts

u GTA IV mi moc nesedí že je tam postav jak na orloji s žádnou z nich se pak pořádně nesžijete... Pak má IV takovou ponurou atmosféru která je pochopitelná ale jako celek je GTA IV bezvadný. Hlavně konečně změna ovládání aut, se kterýma se jezdí parádně, ale musej se naučit. Velký plus je multiplayer, kterej je u IV fakt parádní.

Víc mi ale k srdci přiroslo San Andreas. Graficky je samozřejmě IV dál doufám že další díl bude zajímavější po stránce příběhové a dá pocit že hráč někam patří a ne že je to jen prodejná.... co dělá poskoka ostatním. Když vemu ještě z jinýho soudku u Saints Row 2 se dá říct že jsem se bavil víc než u GTA IV ale u GTA IV jsem měl zas herní zážitek nejlepší co se týče třeba právě toho ovládání nebo toho neruší nahrávání při vstupu do budov...

Vím že můj první dojem z GTA IV byl "a co to jako kua je?" ale pak jsem si říkal sakra ono je to dobrý hodně dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA San Andreas je originálnější at už co se týče prostředí tak možností jezdit na všem co tu jede, kolo, kombajn motokára letadla, a ta poušt s kasínovým městem to je best, škoda jen že to nemá engine gta 4, jo a nemůžete srovnávat že grafika byla lepší v gta4 to je přece jasné když je to o 3 roky novější hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA San Andreas je originálnější at už co se týče prostředí tak možností jezdit na všem co tu jede, kolo, kombajn motokára letadla, a ta poušt s kasínovým městem to je best, škoda jen že to nemá engine gta 4, jo a nemůžete srovnávat že grafika byla lepší v gta4 to je přece jasné když je to o 3 roky novější hra

Přesně tak souhlasim s tebou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ale GTA SA je spíš arkáda když už GTA IV je krapet reálnější. GTA SA mi přišlo k smíchu , rozplácle těla pokaždý když se něco stane atd no jo popstup nezastavíš ale ROCKSTAR podlemě s GTA SA zakopl

Zakopl z SA :) to je blbost :roll: SA bylo nej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Podle me je lepsi SANko protoze to je hra asi s nejlepsi hratelnosti co znam a taky:

1.větší volnost než v IV(nejenom město + další věci)

2.po grafické stránce: bože,nemůžete přece porovnávat hru která vyšla v 2005 a hru,která vyšla v prosinci 2008

3.GTA IV můžou hrát jenom lidi s dost dobrým compem,kdežto SA má hodně lidí co znám i se slabýma PCčkama.

Btw já jsem IV hrál taky a víc mě chytlo SA

4.Windows Live je to největší zlo,co existuje ve světě PC(kromě virů,takže vlastně 2.největší xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA IV je jedna z nejlepších her, co jsem hrál, možná úplně nejlepší. Mám ji na Xbox 360 a stále mě baví. Na PC mám Vice City, které se mi na tu dobu líbilo a San Andreas jsem hrál až poměrně nedávno, a přišlo mi strašné... Bude to tím, že jsme již předím dohrál 4ku, ale prostě ta grafika, ovládání aut a vůbec pár prvních misí mě vůbec nenadchlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu