Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wfc


Shadow222

Otázka

Zdar lidi (jo otravuju zase já :cry:) no každopádně mám problémi s připojením na router mám D-Link Dir-615 a DS mi ho vůbec nenajde a když výjdu z baráku tak mi to vyhledá úpe na pohodu asi 15 (zamknutých) sítí.

A taky vůbec nevím co je WEP key a jak to v routeru nastavovat.

Díky všem co mi pomůžou kdo mi to pomůže zprovoznit tak mu samozřejmě dám nějakých těch pár kreditů.

P.S. V tomhle sem fakt Lamer (no spíš taky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

A taky vůbec nevím co je WEP key a jak to v routeru nastavovat.

jeto "zámek" aby se ti tam nedostala jiná osoba. příklad: ty platíš za net a napojuje se ti tam dalších 5lidí- když si to zamkneš na heslo tak už se tam dostane jen ten, kdo ho zná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak zřejmě to bude špatným routerem páč už sem našel sebe a měl sem šedej zámek, jde to nějak spravit? A co to je?

No a taky když sem se snažil připojit v KFC tak mi to házelo nějaký errory. Takže jestli má někdo s KFC nějaký zkušenosti tak pls písněte.

Jo a kdyžtak pls poraďte nějakej levnej router na kterým DSko půjde fakt všem předem a nyný moc díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu