Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Grafické karty


*Dave*

Otázka

Ahoj, mám 2 otázky (nikdo na SB mi neporadi v tuhle hodinu a je to docela důležitý)

1. Mám grafiku

Grafický adaptér Gigabyte GeForce 8600 GT

Typ sběrnice PCI Express 1.0 x16 @ x16

A otázka je jesi by mě šla příklad tahle grafika když má PCIe 2.0 x16

2. Hádaly by se hodně grafiky, když bych měl tu co mám momentálně + příklad nějakou ATI 1gb ?? nebo grafiky musejí být obě dvě stejný ?

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Samozřejmě, že pokud chceš dvě grafiky, musí být úplně stejné, jak by mezi sebou mohla komunikovat nVdia a ATI, když nV používá SLI a Ati Crossfire? A nevidím důvod, proč by ti ta 4650 nešla. Mimochodem SLI, nebo Crossfire ti muzí podporovat samostatná deska, nemůžeš to tam narvat jen tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Teď jsem z toho úplně mimo, dobry dozvedel sem se ze moje zakladka Gigabyte GA-M56S-S3 nepodporuje

Crossfire support No

SLI support No

tak ted sem jeste vic mimo, protoze by me zajimalo kdyz mam GeForce 8600 GT 256mb... ktera udajne SLi podporuje, ze mi funguje, asi sem se do toho ted potopil ze se v tomu vubec nevyznam kua :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Teď jsem z toho úplně mimo, dobry dozvedel sem se ze moje zakladka Gigabyte GA-M56S-S3 nepodporuje

Crossfire support No

SLI support No

tak ted sem jeste vic mimo, protoze by me zajimalo kdyz mam GeForce 8600 GT 256mb... ktera udajne SLi podporuje, ze mi funguje, asi sem se do toho ted potopil ze se v tomu vubec nevyznam kua :D:D

jj to je v poradku ta grafika funguje ale na ty svy desce na ni nemuzes dat sli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Samozřejmě, že pokud chceš dvě grafiky, musí být úplně stejné, jak by mezi sebou mohla komunikovat nVdia a ATI, když nV používá SLI a Ati Crossfire? A nevidím důvod, proč by ti ta 4650 nešla. Mimochodem SLI, nebo Crossfire ti muzí podporovat samostatná deska, nemůžeš to tam narvat jen tak.

ůplně stejný grafiky to bejt nemusijou , ale určitě nepude nVdia z ATI :)

Teď jsem z toho úplně mimo, dobry dozvedel sem se ze moje zakladka Gigabyte GA-M56S-S3 nepodporuje

Crossfire support No

SLI support No

tak ted sem jeste vic mimo, protoze by me zajimalo kdyz mam GeForce 8600 GT 256mb... ktera udajne SLi podporuje, ze mi funguje, asi sem se do toho ted potopil ze se v tomu vubec nevyznam kua :D:D

To znamená že deska nepodporuje protože nemá dva sloty pro grafiku ne že tam nepůjde grafika která podporuje SLi , tvojí grafiku můžeš zapojit so SLi (ale můsí to deska podporovat . míc dva sloty pro GK)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
supr, takze kdyz funguje a neni podporovaná tak mi pude aji ta atina s cross... ? :D

jo a jeste teda mi porad vrta hlavou

rozhraní momentalni grafiky je PCIe x16 a kdyz tam dam PCIe 2.0 x16 ???

jj urcite pujde ja mam treba hd4650 d crpssfire a myslim ze ho nepodporuje a jde mi:Ds tim druhy nevim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jarbi, musí. Nemůžeš dát do SLI GF 9800 a 9600, pokud by to fungovalo, tak by jsi si přece snižoval potencionální výkon... Zkoušel vůbec někdo dávat dvě odlišné karty do SLI, nebo CF? :-)

Pro autora threadu: Jediné kritérium je, aby grafika měla PCI-e. Tu, co jsi mi poslal do PM, na svou desku dáš. Nedáš tam 2 grafiky, to tvá deska nepodporuje, ale jednu kartu, která je do slotu PCI-e ano. Neboj se toho, prostě jen vyndáš starou kartu a vložíš novou :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, mám 2 otázky (nikdo na SB mi neporadi v tuhle hodinu a je to docela důležitý)

1. Mám grafiku

Grafický adaptér Gigabyte GeForce 8600 GT

Typ sběrnice PCI Express 1.0 x16 @ x16

A otázka je jesi by mě šla příklad tahle grafika když má PCIe 2.0 x16

2. Hádaly by se hodně grafiky, když bych měl tu co mám momentálně + příklad nějakou ATI 1gb ?? nebo grafiky musejí být obě dvě stejný ?

díky

Na tvém místě bych zapomenul na sli nebo crossfire a investoval bych do nějaké výkonné grafické karty např.Ati Raedon 4850 HD 512MB nebo o něco dražší Ge-Force 9800 GTX+ 512MB, nač bys měl zapotřebí dvě grafické karty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja neřikam že chu mit 2 karty, jen sem se chtel informativne zeptat :)

jj sry...

Jakou máš základní desku?

Jinak Ati Raedon 4650 1GB

Je to celkem slušná grafická karta s dobrým výkonem, určitě ti nějakou delší dobu vydrží pokud ji chceš na hry.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu