Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry


Lutys

Recommended Posts

Lutys promiň prve sem chtěl radit ale po přečtení tvejch příspěvků bych ti typl tak 13 roků a budeš myslím hodně velkej drsoň alespoň u PC možná seš ve skutečnosti šikanovanej a možná i zneužívanej no nevím proto ti poradím jedno vyhledej tak možná odbornou pomoc nebo hru z přístupností +12...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky doporucim naky Gamesky u kterych jsem se za posledni dobu dobre bavil, ale je mozny ze uz si je taky paril :). Nevim co mas rad za zanr tak to vemu nejak tak prurezem :D :

Survival-

Dead Space - zatim asi nejlepsi survival horor na PS3 co jsem hral

Resident Evil 5 - taky dobra gameska ale spis akce, atmosferou to na skripajici vesmirnej korab z dead spacu nema

Akce-

Devil May Cry IV - pokud mas rad takovy gamesky tak slusna rubanice

GTA IV - i prez to ze sem GTA serii nikdy moc nefandil a zadny z predchozich me moc neoslovili (az na San Andreas to bylo taky pekne zpracovany) si me 4ka ziskala skvele propracovanym pribehem

Overlord - skvela akce s lehce strategickyma a rpg prvkama a perfektni humornou stylizaci

.... pak trebas Bioshock, Metal Gear IV a Uncharted ale o tech se asi neni ani treba zminovat

RPG-

Tady zatim neni na PS3 z ceho moc vybirat, tady jsem asi nejvic casu stravil u Oblivionu a ted u Sacred 2 (i kdyz z Sacred se konzolovim ovladanim stava takova rubacka z izometrickyho pohledu :D s sirokyma RP moznostma uprav postavy)

Beating-

Soul Calibur IV

Street Fighter IV

Platoform-

LBP ti uz nekdo doporucoval a i jsi rikal ze ji paris takze ttu psat nebudu :)

Simpsons the Game - u Simsnu sme se s pritelkyni opravdu skvele bavili a dohrali jsme je jednim dechem, sice nejsou nejdelsi ale v kazdem kole prekvapi s jinou naplni a jinymi ukoly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu