Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Opera


bobo

Recommended Posts

Je tam nějaká novinka, která se natýká internetu??

spis ne ... jako je lepsi ovladani , je rychlejsi a je tam hormada uzitecnych funkci oproti bete napr neco na zpusob google toolbaru , naseptavac atd atd

jinak musim rict ze jsem velmi spokojen s finalni verzi opery ... stahujte dokud muzete , nejsem si jist ale do cervna to bude zadarmo , pak si to musite koupit (myslim 500 wii pointu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...
Je nejaka sance, jak po 30.6. jeste stahnout Operu (Internet channel) do Wii z Shopping channelu zdarma ? Pripadne jak v CR ziskat 500 wii points jinak nez nakupem karticky s 2000 wii points ? Diky

bohuzel uz je placena ... kartu si muzes koupit z obchodu treba tady

http://www.gamehouse.cz/nintendo-wii/points-card-2000-wii-points-4145.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tu jsem videl, ale ta je na 2000, me by stacilo 500. Proto jsem se ptal, kde by se dala koupit karticka na 500 wii points...?

Nejmíň bodů, co se dá koupit, je 1000. Jenže se to nakupuje přes tu kreditku přímo ve Wii Shopu.

Já jsem to po dlouhém čekání na points card vzdal a zaplatil přes Visa. Tenkrát, když jsem ji strašně moc chtěl ji neměli. Teď jsem si zvykl nakupovat zhruba každý měsíc 5000 points. Ty hry ve VC jsou fakt super a to pak bodíky ubývají strašně rychle. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na www.nintendo-europe.com se daji vymenit hvezdicky nasbirane registraci konzole a her za WiiPoints. 400 Hvezdicek = 100 WiiPoints. Momentalne jsou tam jen 100 WIIPoints kupony a denni limit je prave jeden kupon, takze za 5 dni se da vymenit prave tolik hvezdicek, aby bylo na Internet Channel (Operu) bez dalsich investic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
jo díky vidím... no uvidím co všechno budu moct na Wiičku bez čipu a nových her dělat... za těch 1 000 bodů za 7 dolarů si budu moci koupit tu Operu a jednu hru pokud se nepletu? A dájí se ty body sebrat i nějak jinak? Nějaké kartičky nebo tak?

jde si registrovat originalky a za to dostanes hvezdicky a muzes si vybrat za to pointsy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu