Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CF Webbrowser (Console-Forum Webbrowser)


3n10n

Recommended Posts

logo-png.png

CF Webbrowser je program, který je vyvynut pro uživatele / náštěvníky / členy diskusního fóra www.console-forum.net .

Naprogramovat tuto aplikaci mě napadlo, když jsem dne 24.7.2009 nevěděl co mám dělat a zrovna jsem brouzdal po console-fóru, a tak jsem vytvořil program jen pro toto fórum.

Tento program je 100% FREE.

!! Program je ve fázi vývoje !!

Pro více informací jdi na http://trinteen.ic.cz/cfwebbrowser/

Pište zde:

+ své nápady na vylepšení

+ chyby (když nějakou najdete)

+ váš názor na tento program (myslíte, že má budoucnost? )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

omg, si to přečti tady :dozey:

http://trinteen.ic.cz/cfwebbrowser/

//edit: Tak sem broswer nainstaloval a podíval se co to je zač :) Neni to špatnej nápad, akorát to sem si nevšimnul nebo s tim nemohu procházat ostatní stránky ? Pokud tento broswer bude fixován jenom na CF, tak to nemá cenu. Musej jít procházet i ostatní stránky. Zvětšil bych ikony rychlých odkazů a zlepšil design ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem broswer nainstaloval a podíval se co to je zač :) Neni to špatnej nápad, akorát to sem si nevšimnul nebo s tim nemohu procházat ostatní stránky ? Pokud tento broswer bude fixován jenom na CF, tak to nemá cenu. Musej jít procházet i ostatní stránky. Zvětšil bych ikony rychlých odkazů a zlepšil design ;)

1. Jak jako ostatní weby?

2. Jaká velikost ikonek (PX)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohlo by to mit funkci ktera by cely okno minimalozovala dolu k hodinam a tam zustat i po restartu pocitace...klik okno fuc, klik okno vylitne a muzete dalej prohlizet xDDD

jeste by tam mohlo bejt jako u opery kdyz dotahnete soubor tak se vam zobrazi u hodin kolonka ze je soubor stazen, misto toho by mohlo informovat o novych prispevcich xDDD...to uz bude ale trosku tezsi nahakovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohlo by to mit funkci ktera by cely okno minimalozovala dolu k hodinam a tam zustat i po restartu pocitace...klik okno fuc, klik okno vylitne a muzete dalej prohlizet xDDD

jeste by tam mohlo bejt jako u opery kdyz dotahnete soubor tak se vam zobrazi u hodin kolonka ze je soubor stazen, misto toho by mohlo informovat o novych prispevcich xDDD...to uz bude ale trosku tezsi nahakovat...

přesně autimatické spuštění a minimalizace k hodinám ...

pak by bylo good třeba vyskakující okno(jak u icq, skype) když dojde PM nebo nějaký jiný oznámení + sledování jistýho témata a okamžitý upozornění při odpovědi :) to bych klidně potom i používal :)

EDIT: a hlavně aby to žralo co nejmíň virtuální paměti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bratr mě poprosil, když má ban, aby jsem publikoval jeho Browser, je to takový vylepšení toho původního, doufám že to autorovi nevadí... jen ukázka - nedokončená tak mě odpovězte jestli je to horší než od 3n10n nebo jestli to mám dokočit... http://uloz.to/2185153/cf-webbrowser.exe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bratr mě poprosil, když má ban, aby jsem publikoval jeho Browser, je to takový vylepšení toho původního, doufám že to autorovi nevadí... jen ukázka - nedokončená tak mě odpovězte jestli je to horší než od 3n10n nebo jestli to mám dokočit... http://uloz.to/2185153/cf-webbrowser.exe

Co tam je za vylepseni, jak ho mohl upravit bez zdrojoveho kodu?

Mam takove duvodne podezreni, ze to "vylepseni" je nejaky trojanek :)

Celkove k tomuto napadu - je to k nicemu.. Je to zalozeno na jadru IE (resp. pouze je tam par tlacitek akci a vlozene embedded okno IE) - uz to znamena, ze je to sux. Dale je to delano v pomalem a nestabilnim Visual Basicu a k tomu vsemu jedina vylepseni jsou pouze tlacitka do ruznych sekci.. Pokud nekdo o tyto tlacitka tak stoji, muze si v IE nebo i FF do panelu zalozek hodit zalozky PSP / PS3 atp.. a ma to mnohem lepsi, nez pouzivani deraveho a blbeho IE..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu