Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky PS3


Petersss

Recommended Posts

Já bych teda každopádně bral tu 60 GB.Ten cenovej rozdíl není zas až tak velkej.Jo a řekl bych že XBOX 360 se muže jít vycpat.Xbox má akorát výhodu že je levnej.Škoda že je taková blbá doba že lidi spíš koukaj na cenu a ne na výbavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Já bych teda každopádně bral tu 60 GB.Ten cenovej rozdíl není zas až tak velkej.Jo a řekl bych že XBOX 360 se muže jít vycpat.Xbox má akorát výhodu že je levnej.Škoda že je taková blbá doba že lidi spíš koukaj na cenu a ne na výbavu.

No tak to nesouhlasím,co nemá XBOX360 co plastation3 má??a Navíc xbox je hacklej,ted jenom dělaj program aby to nebylo tak složitý....A jsou na něj hry

které vycházej i na kompa, to se o playstationu říct nedá třeba Oblivion si na PS3 nezahraješ....A výkon??-na xboxu ty hry využijou zatím jen jeden procík ze tří,grafika taky neběží na plno....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena je super! Čekal jsem že to bude držší. Když vyšla dvojka, tak stála 22 tisíc peněz! Ale ale naštěstí tam je napsáno že se cena může změnit, takže bych asi radši s tim předobjednávánim počkal, nebo si radši připravil o pár tisíc navíc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
cena je super! Čekal jsem že to bude držší. Když vyšla dvojka, tak stála 22 tisíc peněz! Ale ale naštěstí tam je napsáno že se cena může změnit, takže bych asi radši s tim předobjednávánim počkal, nebo si radši připravil o pár tisíc navíc!

Rozhodně čekat, to samí jsem si řikal, že si ho předobjednám za 14.000 a pak ejhle, koukej zaplatit o 3000 víc(jako bych to viděl). Kdo si počká, ten se dočká :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš dal kdysi za PS2 24 litrů a mě stála 17.Myslím,že pokud by se cenu povedlo udržet kolem 15 000,tak si můžem gratulovat.Vzpomínám si že první kusy PS2,které se sem dostaly se prodávaly za 30 000 přesto to šlo na odbyt a dokonce i taková PS1,když se někdy před 10ti lety začala sem dovážet,stála něco kolem 15 000.Já kdybych měl více času na hraní, tak si PS3 koupím hned s prvním zajímavým titulem.Ale i přesto je možné,že to tak dopadne. :)

Zkuste mrknout taky na Playcentrum.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně kupuji ihned jakmile vyjde do prodeje, čekám , že v listopadu, tak bylo alespoň uveřeněno světové uvedení na trh, s tím že koupím verzi 60 GB + samozřejmě se hrou nebo se dvěma: GTA,MGS ... hold kdo dává stranou každý měsíc z výplaty nějakou tu bankovku bokem , ten si nadělí na vánoce tuhle hračku, tak to alespoň vidím já, ale přes léto to bude kruté nešáhnout na ty peníze, kdy asi letošní dovolenou budu muset oželit.Každopádně ti co ještě studujou si budou muset sakra máknout o brigádách v létě, aby se alespoň přiblížili k oné požadované částce....takže co říci na konec , prostě křečkovat a nežrat a nakonec se na to našetří :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám sem moc zvědavej na kolik taková mašinka klesne v ceně.Já bych dál tak 10 až 13 tisíc.Víc ne.Protože si k tomu urči dokoupím spustu věcí a cena by šla při momentální ceně někam přez 20 000.A to je brutus.A ještě by mohli jít dolu ceny plazmovek z HDTV ať to stojí za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu