Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky PS3


Petersss

Recommended Posts

no ja to shrnu: konzole muze stat 18000 60GB verze: a to je velmi dobra cena akorat potrebujes HDTV abys vyuzil plne ps3 a ta stoji dobra asi 40000 jo a nemluve o hrach ty podle me budou stat minimalne 3000

Je otázkou,jak moc bude existovat titulů (hry,filmy),které poběží na vysokém rozlišení.Že by hry měly stát 3 litry si nemyslím už kvůli knkurenci.Já počítám tak do 2200 a to podle titulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a kvůli tomu všemu si minimálně do dalších vánoc počkam..no i když to mi bude skoro 18 :) no ale doufam že samotnej stroj aspoň o 5000 spadne a televizi máme docela slušnou, i když ne hdtv, a hry to je jako na PSP, když dohraju tak vyměnim za něco jinýho a pohoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja to shrnu: konzole muze stat 18000 60GB verze: a to je velmi dobra cena akorat potrebujes HDTV abys vyuzil plne ps3 a ta stoji dobra asi 40000 jo a nemluve o hrach ty podle me budou stat minimalne 3000

Je otázkou,jak moc bude existovat titulů (hry,filmy),které poběží na vysokém rozlišení.Že by hry měly stát 3 litry si nemyslím už kvůli knkurenci.Já počítám tak do 2200 a to podle titulu.

Rovněž si nemyslím, že hry na PS3 budou tak drahé. Ani historický vývoj nijak nenasvědčuje, že by se cena těchto her měla jakkoli vymykat běžné hladině. Už od dob 8-mi bitových Nintend stály hry (v tomto případě cartridge) tolik, co dnes UMD na PSP (ba i víc). A to vypadaly jako pár splašených polygonů. Takže žádnou paniku, cena her bude naprosto stejná, jako jsme byli zvyklí na PSX a později PS2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
co je lepsi plasttion 3 nebo xbox 36é

no vzhledem k tomu, ze PS3 jeste nevysla, je to tezke posoudit. PS3 ma lepsi HW, ale taky bude drazsi. X360 tu byl prvni a je na nej uz spousta kvalitnich her a dalsi se ritej... Kdybych si mel vybral, bral bych x360 a tak za rok az se situace vyjasni bych zacal uvazovat o PS3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz uz se tady resi co je lepsi, tak pridam trochou do mlyna.... kamos co byl na invexu si tam zaparil na xboxu 360 a behem hodiny hrani jim to 12 x spadlo a to jednou hned pri prvni loadingu..:) njn jako widle...:) a este k ty cene ps3...podle me vuuuubec drahe neni! si to srovnej s kompem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu