Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Torrentleech


mizet

Recommended Posts

problem je ze pozvanku ti asi jen tak zadarmo neda protoze se to na warezove scene povazuje za tu nejvetsi poctu byt na TL, mimochodem tezko se i vybira komu takovou pozvanku dat protoze pokud ma zminovany clen kteremu byla zaslana pozvanka od oneho clena velice male ration,zpusobuje neporadek ci je dokonce zabanovan,stane se tak i tomu kdo ti ji poslal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemel by pro mne nekdo taky pozvanku???mám učet na xbox-sky a uz tam jsem dlouho,ratio mam 1.2 a vždy co stahnu tak uploadnu....to boxer305:tebe jsem se ptal minuly mesic ale rikal jsi ze uz jsi ho dal tak kdyby jsi mi ho mohl dat tenhle mesic tak by to bylo fajn....díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.trackerchecker.org/

zjistuje a podle barvy puntiku ukaze zda jsou na danem trackeru povoleny registrace,jde jen o to znat ty nazvy a vyzkouset jak je to na jakych trackerech s aktivitou clenu a pridavani novych torrentu,jinak zamunda.net je zatim full

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všem kteří shánějí pozvánky doporučuji sledovat http://www.w-blog.cz/forum/, občas se tam objeví pozvánky na kde co. A když tu vidím Johnyskovo soutěž, stejným způsobem se dá dostat i na TL, tedy že koupíte nějaký účet, třeba jako já. Tahle varianta je ale hodne o stěstí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^ na tom foru mam pres 1000 postu :D... nejkvalitnejsi CZ/SK invite forum.. obcas tam je giveaway na nejkvalitnejsi trackery sveta ... pres to forum sem se na mnoho tech NEJ trackeru,ktery vubec na svete existujou,dostal,a kdyz uz sem nekam dostal pozvanku,tak sem ji rozdal prave na WBiF ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu