Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DNS problem


Leny

Otázka

Zdravim lidi, mam problem s moji DNS. Vzdy, kdyz ji zadam me presmeruje akorat na nastaveni mojho routeru, ale ja potrebuju, aby me presmeroval na Lokalni WEB. V Apatchi jsem uz naslouchani nastavoval snad na vsechno mozneho, ale porad me to hazi akorat na nastaveni routeru, a kdyz tam dam moji DNS adresu tak se Apatche odmitne zapnout...vubec nevim co stim.

Prosim pomozte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tak jeste jednou - a cesky.

:lol: ok

Mam DNS adresu s doménou, ale kdyz ji zadam do prohlizece tak mi naskoci akorat nastaveni/prihlaseni do routeru, ale ja potrebuju, aby me to presmerovalo na Local Web

Lépe už nevím jak bych to řekl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:lol: ok

Mam DNS adresu s doménou, ale kdyz ji zadam do prohlizece tak mi naskoci akorat nastaveni/prihlaseni do routeru, ale ja potrebuju, aby me to presmerovalo na Local Web

Lépe už nevím jak bych to řekl :D

Kurva co to kecas? Bud mas DNS server, name server nebo domenu nebo vnejsi verejnou IP adresu. Michas vsechno dohromady.. omfg..

edit: ted jdu koukat na kriminalku Las Vegas :lol: az to skonci, tak ti pomuzu - zatim si srovnej, co mas a co chces - vic mne k tomu, abychom to zprovoznili, nezajima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu