Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Unplayable disc


PoradneSeschlejParek

Otázka

Potřeboval bych poradit. Koupil sem si xbox360 z hrejte.cz (verze s plusem). Když dám do mechaniky hru (region free a pálenou přesně podle návodu tady na fóru) tak mě to napíše unplayable disc. Jediná věc která mě napadá je že sem to vypálil z .dvd souboru kterej mi vytvořil abgx360 a ne z .dvd kterej byl u hry tak jestli to nemohlo být tim. Dík za každou radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

No tak ta je pomerne stara uz , je mozny ze uz vypaluje hur (spatna kvalita zapisu) .

V pc to treba ani nepoznas ale xbox je na tohle dost citlivy .

Zkus to na jine palirne pokud mas tu moznost , treba u kamarada .

Pokud si mel spravne iso bez chyb jak rikas , i soubor .dvd , problem bude asi tam tedy .

Jeste bych zkusil jinou hru a taky jiny program , ja pouzivam clone cd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nebo skus u palírny updatnout firmware

ASUS DRW-1814BLT Firmware v.1.14. Improved burning quality. -> Zlepšení vypalovací kvality

http://www.x-drivers.com/catalog/bios_firmware/optical_drives/companies/asus/models/drw-1814blt/7333.html

a potom skus vypalit znovu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nějak mě nenapadlo že i mechanika se musí updatovat xD .. no od tý doby co mam tenhle comp (cca 2 roky) sem s tim nic nedělal takže je to dost možný :)) Tak já to zkusim vypálit s tim novým FW a budu doufat že nezkazim další dvd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu