Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

OS


joint55

Otázka

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

bez Windows jsou oba typy co píšeš...bez OS znamená prostě prázdnej HDD, a FreeDOS je v podstatě na hovno pokud s nim neumíš...podle tohohle bych se nerozhodoval - kup bez OS (nebo s FreeDOSem - prostě nedávej 2 tisíce za wokna), dej tam zatim XP/Visty ilegál a pokud toužiš po originálu z jakýhokoliv důvodu, počkej až vyjdou Seven (jako já)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a to nikde notas s windowsem nekoupim??

koupis, proste najdes notase s os treba na www.czc.cz

naky sou bez OS naky sou s OS ale jak rikal bizzi hod tam zatim ilegal a cekej na seven ale ja bych si na tvem miste stahl uz seven na in´ternetu jsou uz finalni seven co jsou momentalne ve vyrobe a budou v prodeji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
koupis, proste najdes notase s os treba na www.czc.cz

naky sou bez OS naky sou s OS ale jak rikal bizzi hod tam zatim ilegal a cekej na seven ale ja bych si na tvem miste stahl uz seven na in´ternetu jsou uz finalni seven co jsou momentalne ve vyrobe a budou v prodeji...

pokud se nechce srát s krekováním/aktivováním Sevenů, měl by počkat...já taky čekam, nic co udělal Bill Gates přece neuteče 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tam je jen ten FreeDOS, na tom těžko něco spustíš...taky mám MSi, akorát vyšší model...taky jsem měl FreeDOS, ale ani jsem ho nepouštěl a cpal tam od kámošky originální Visty a pak jen aktivátorem zprovoznil....a teď si čekam na Sedmičky až vyjdou a poběžim si pro ně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano , windows vista home premium .

promiň romeno má pravdu, OS Vista home premium tam je, ALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! já mam GX720x od MSi a stál mě 26 500,- a tohle je HORŠÍ ntb za KURVAVĚTŠÍ peníze....jestli se chce nechat okrást, pak ať si to koupí

ale je tam i ten FDOS, to bude nky jiny nez kdyby tam nebyl? ja to nechapu

v tomhle případě tam budeš mít FreeDOS od výrobce a od prodejce ty Visty dostaneš na dvd (a jestli budou nainstalovaný už, tak nebudeš ten FreeDOS mít vůbec) ale to nic nemění na tom, že to hrozně přeplatíš...

PS: podívej se po tom NTB i jinde, tady udávaj fakt podivný parametry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Kup si ntb bez OS. Je to lepší a sám si tam nainstaluješ co chceš. Kupovat OS a dávat lidem 500,- za to, že ti nainstalujou OS je kravina.

Jenom bych rád řekl, že stim čekáním na W7 a jejich cenou to nebude tak pěkný. Taky sem si řikal, že nebudu stahovat z netu a koupim je origo, ale ta cena je velká, takže budu radši crackovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
promiň romeno má pravdu, OS Vista home premium tam je, ALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! já mam GX720x od MSi a stál mě 26 500,- a tohle je HORŠÍ ntb za KURVAVĚTŠÍ peníze....jestli se chce nechat okrást, pak ať si to koupí
Kup si ntb bez OS. Je to lepší a sám si tam nainstaluješ co chceš.

Jenom bych rád řekl, že stim čekáním na W7 a jejich cenou to nebude tak pěkný. Taky sem si řikal, že nebudu stahovat z netu a koupim je origo, ale ta cena je zdrcující, takže budu radši crackovat.

Chlapci , tenhle typek tomu vylozene nerozumi , takovim je nejlepsi dat uz hotovy zbozi :)

Ale pokud ma kamarada co umi s komplama at se radej poradi s nim . Je evidentni ze s nim neni domluva ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Chlapci , tenhle typek tomu vylozene nerozumi , takovim je nejlepsi dat uz hotovy zbozi :)

Ale pokud ma kamarada co umi s komplama at se radej poradi s nim . Je evidentni ze s nim neni domluva ...

Jasně, nerozumí. Ale co je tak těžkého někde stáhnout OS, vypálit na DVD a poté v čistém, nově zakoupeném ntb nabootovat z DVD a rovnou instalovat ? Instalace Windows nebo Ubuntu je opravdu hračka, skoro to celý za tebe dělá Pc. Taková instalace Macu (Kalyway), to už je jiná káva :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jasně, nerozumí. Ale co je tak těžkého někde stáhnout OS, vypálit na DVD a poté v čistém, nově zakoupeném ntb nabootovat z DVD a rovnou instalovat ? Instalace Windows nebo Ubuntu je opravdu hračka, skoro to celý za tebe dělá Pc. Taková instalace Macu (Kalyway), to už je jiná káva :)

těžký je sehnat funkční verzi a ještě těžší je čekat, kdy na to Bill příjde a připraví Tě třeba i o data...já si prostě počkam na prodejní verzi, pěkně potištěnou placku která nebude křičet že sem zloděj...prostě to bude se všim komfortem :) a to samý radim i typovi co se ptal...neřikam že se tim musí řídít, to je každýho věc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
těžký je sehnat funkční verzi a ještě těžší je čekat, kdy na to Bill příjde a připraví Tě třeba i o data...já si prostě počkam na prodejní verzi, pěkně potištěnou placku která nebude křičet že sem zloděj...prostě to bude se všim komfortem :) a to samý radim i typovi co se ptal...neřikam že se tim musí řídít, to je každýho věc

Už sem psal, taky jsem chtěl počkat na plnou verzi a koupit. Ale 5k až 9k nebo více, za to fakt dávat nebudu (Jasně, třeba takovej Basic, bude levnej, ale já bych chtěl Ultimate). Ať si sám Microsoft rozmyslí, co dělá. Pokud nastolí takovýhle ceny, tak ať se potom nediví, že to lidi nelegálně stahujou.

Už sme trochu off, takže konec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu