Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučte Horory


Recommended Posts

V srpnu budu pořádat na chatě projekci na téma Horory :D a tak doporučte filmy které stojí...

Potřebuji nejěky filmy které opravdu nahánějí hrůzu :D

Bude se to konat u nás na chalupě (před barakem s projektorem) ... chalupa je u lesa skoro o samotě okolo asi tři další chalupy a proto schaním horory ktere by měli podobnou tematiku ... aby byl zážitek umocněn i o další prvky a nejen srach z filmoveho platna ale i z Real prostředi prostě aby sme se báli jít za roh a nebo třeba do lesa diky za vaše příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak já bych doporučil Nenávist to je kousek u kterýho mi běhal mráz po zádech! Ale prostředí lesa v tom chybí... no a pak nějaký starší díl Heloweenu ty nový ani ne.

Teď mě tak napadlo co třeba Hory májí oči 1? Je i dvojka ale ta jednička je tak nějak v přírodě8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

les je např. v Záhada Blair Witch, Smrtonosný výlet (Cabin Fever), nebo třeba v Død snø (Dead Snow) - ten bych doporučil, není to sice moc horor, spíš parodie na horory odehrávající se na samotě v lese, ale je to dobrý

dále bych určitě doporučil nějakou klasiku: Vetřelec, i druhý díl Vetřelci (jediný horory, u kterých jsem se bál), dále pak třeba Věc (The Thing)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji: Pád do tmy Přírodní tématika přesně pro vás a strašná lekačka

Silent Hill není v lese ale je to traššidelný docela dost

úsvit mrtvých: Bohužel městské prostředí ale bál jsem se i natáhnout se pro pití xD

Pátek 13tého... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. ja doporucim libovolny z vyse uvedenych hororu, ale hlavne ..

.. az budou vsichni zazrani, tak si nenapadne natahni kuklu a zezadu na ne s nozem vybafni a sleduj reakce :D :lol:

(pozor, pokud maji nuz take nebo zbran, tak to bude mozna tvuj posledni joke)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zahada blair witch je dobrej film videl sem to kdyz sem byl emnsi a furt sem si pro filmu zacpaval usi a zaviral oci jak sem se bal,usvit mrtvych to se bojim jeste dneska a krub by taky docela usel a pad do tym je docela hafo dobrej film a nebo treba jeskyne ale to neni moc horo ale taky sem se obcas lekl

a nebo men jeste napada texasky masakr motorovpou pilou a nebo ten haloween

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted' jsem se poprvý podíval na Záhada Blair Witch .....dřív jsem viděl 2

1 je zajímavej filmek.......jen se chci zeptat je to asi trapný ,ale je to podle skutečný události nebo ne ?

Ne záhada Blair Witch není podle skutečné události je sice v titulkách napsáno něco, že děkují pozůstalým za zveřejnění těch materiálů, ale bylo to natočený normálně se štábem, který vypustili do lesa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My Bloody Valentine, Halloween, Texaský masakr motorovou pilou, Zmeškaný hovor, Braindead... a zkus tohle: http://xman.idnes.cz/psychopati-litry-krve-a-kila-vnitrnosti-sedm-nejbrutalnejsich-hororu-1zb-/xman-styl.asp?c=A090521_122954_xman-styl_fro

třeba tam něco najdeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

skus film Pustina-je to mrte,trosku o obsahu:videl sem to asi pred pul rokem takze moc detailne to nebude-proste v base je mladej kluk cca max 20let-je tyranej jinejma-curaj na nej atp.a on se obesi,pote jede veznice na pustej ostrov-odvozeno-pustina,na tom jsou zeny+chlapy a otec toho co se obesil je prof. vojak s maskovanim a skoro vsechny je tam brutalne povrazdi.A jednoho-dozorce-kdyz sedel u stromu strilel na nej sipama a uz se neodtrhl od stromu a pustil na nej 4cokly kteri ho luxusne roztrhaly:D.Mrte doporucuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu