Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation 3 Slim /potvrzeno na GamesCom/


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 180
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Skoda jedine kompatibility s PS2 hrama a pro nekoho asi instalace Linuxu/Win XP (i kdyz nedovedu si predstavit plnohodnotne pouzivani jenom s ovladacem), nektery PS2 pecky bych si rad zahral ale dalsi konzoli uz fakt kupovat nebudu. Jinak je podle me Slim urcite lepsi nez stary model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Heh, fakt me udivuje kolik lidi vyvadi z miry jenom blby dve tlacitka, kdyz cela ostatni konzole je nadupana k prasknuti a uplne super. Jeste kdyz na ty tlacitka nemusi krom prvniho spusteni a sparovani ovadace clovek vubec sahnout. :D

Ja na ty tlacitka taky nedam dopustit ;) Podle me je to naprosto efektni reseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám i svůj názor na umístění podle mne tvůj prostor je v pohodě! Jak by mělo být PS3 umístěné co se prostoru týče je určitě i v manuálu u něj! Já osobně mám PS3 pod televizí z jedný strany mám tak 10cm z vrchu 15 - 20 cm z druhé tak 30 cm a zezadu tak 15 - 20 cm a z nepřehrál se nikdy je to tedy fatko ale jsem maximálně zpokojený a běží mi bez problému... A kdybych kupoval teď tak do Slima klidně půjdu porád je to PS3 a to je pro mě důležitý;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně viděl PS3 slim na vlastní oči.

Lidi, to vám je vóóóšklivýý ! :-)

Ještěže SONY udělala nejdřív "fatko" a pak až "slimko" - protože kdyby to bylo naopak, měl bych teď 2 slimka a až by vyjela designově nádherná a ušlechtilá fatka, tak bych se závistí asi uslintal ...

Jistě jsem si teď pobouřil zástupy novopečených "slimkařů", co tady budou argumentovat spotřebou, praktičností a podobnými nesmysly. Nechám jim slovo, však to je to jediné, co jim zbývá :-)

Nechi nikoho urazit, je jsem vyjádřil svůj názor a potěšení nad tím, že mám za ty peníze doma navíc i něco pěknýho :-)

Souhlaste, odporujte. Nic nenaděláte !

M.

Ja na ty tlacitka taky nedam dopustit :wink: Podle me je to naprosto efektni reseni.

Nejde jen o ty dotykový tlačítka - celej ten design je jakoby z jinýho světa - PS3 je návrat na rozoranou zem ... ;-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu