Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Brothers in Arms


Petersss

Recommended Posts

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jak sem psal že mi to připomíná road to hill 30,tak sem měl částečně pravdu,ted se dočítám že be hře budou mapy z road to hill 30 i z earned in blood plus přibudou nějaké nové a pak sem se ještě dočetl něco že snad se budou moci campaign mise projít i ve dvou hráčích ale nezaručuju že sem tomu na 100% porozuměl :oops: ,ale prostě se na to hodně těšim :mrgreen:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalezi jak koho co bavi. Bia ma tezsi obtiznost a lespi pribeh, nevylezaj ti tam nackove dokola. Medal je na prvni pohled hratelnejsi. na pc m bavi oboje stejne, ale tady se myslim vic povedl Bia, je to vylazena Pc verze, medal me na psp prisel dobrej, ale takovej furt na jedno brdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě se to rozhodně líbí víc než medal,ovládání a grafika podle měl lepší,zdá se mi to delší,mise sou taky mnohem delší než v moh a prostě spokojenost

jakou mas kartu ? ja si budu muset asi udelat rip abych to narval na 1 g ...

uz mam stahlej ripkit kterej me to oreza na 750 mb .. .

v cso se to ale prej trha ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě se to rozhodně líbí víc než medal,ovládání a grafika podle měl lepší,zdá se mi to delší,mise sou taky mnohem delší než v moh a prostě spokojenost

jakou mas kartu ? ja si budu muset asi udelat rip abych to narval na 1 g ...

uz mam stahlej ripkit kterej me to oreza na 750 mb .. .

v cso se to ale prej trha ??

Ano v CSO to trha a RIPKIT najdes na http://forums.maxconsole.net/ potom to je uz lahke drz sa instrukcii a pockaj kym ti to ripne...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě se to rozhodně líbí víc než medal,ovládání a grafika podle měl lepší,zdá se mi to delší,mise sou taky mnohem delší než v moh a prostě spokojenost

jakou mas kartu ? ja si budu muset asi udelat rip abych to narval na 1 g ...

uz mam stahlej ripkit kterej me to oreza na 750 mb .. .

v cso se to ale prej trha ??

Ano v CSO to trha a RIPKIT najdes na http://forums.maxconsole.net/ potom to je uz lahke drz sa instrukcii a pockaj kym ti to ripne...

cso trhalo, ale jen do te doby co jsem to zacal hrat na 333mhz, pak uz ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě se to rozhodně líbí víc než medal,ovládání a grafika podle měl lepší,zdá se mi to delší,mise sou taky mnohem delší než v moh a prostě spokojenost

jakou mas kartu ? ja si budu muset asi udelat rip abych to narval na 1 g ...

uz mam stahlej ripkit kterej me to oreza na 750 mb .. .

v cso se to ale prej trha ??

4gb,občas se mi trhne i iso,hraju ale na 222 takže to bude tim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok ja si to asi ripnu ,

stahnul jsem si odsud - http://forums.maxconsole.net/showthread.php?t=38103 ten rip kit 4 a je u nej : As above with movies intact .

Tu vetu trosku nechapu ... ripoval to nkdo timto kitem ? abych vedel co to vubec odstranuje ..

to zmanena "specifikace viz vyse, krome toho ze videa ponechana"

ted sem ho pouzil a ok.

(mas tam 2 + 2 kity - dva upraveny a dva jako vzdy ten vyse+videa)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osmen:

ja som nasiel linky na megaupload woo :P

inak co keby to tu niekto prekne zhrnul? prve dojmy atd :P

uz sem o tom napsal dost, ale kdyz jinak nedas :)

Zabava: Super, dost me to bavi.

Grafika: podobna jako Medal, mozna o malicko lepsi, tedy gut.

Storyline: Vypada celistveji nez u MoH, tam to o pribehu moc nebylo. Atmosferu dokresluji i videa.

Ovladani: Vcelku se povedlo, je trochu jine nez u MoH (asi i kvuli nutnosti povelovych tlacitek pro tym), ale po chvilce jej mate v maliku

Obtiznost: Vetsi nez u MoH, nicmene sundani nacka je zde vylazeno na akorat (coz se o posledni PC verzi BiA nedalo rict - tam mel clovek presne namireno a on stal porad). Neni to beh na vylezaciji nacky jak v MoH, clovek musi vice taktizovat a proto ho taky kazda smrt vic mrzi.

Celkove: pro me zatim nej hra na psp, davam 9,8/10

A jeste je super ze je to spojeni Bia 1 a 2 z Pc. Tim ze to ze zacatku docela kopiruje pc verzi sem se bal pri posledni scene ze to mam uz za sebou...a ejhle nic nekonci ste na zacatku pc dvojky(vidite zrzka na kave u sefa), no tam ted jsem...tesim seze to jeste potrva chvilku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu