Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Trophy Hunters


ričin93cz^

Recommended Posts

FALLOUT 3 - THE POWER OF THE ATOM

- Quest Trophy -

Pro první trophy walkthrough jsem si vybral můj oblíbený TPA.

-

Hned potom co vyjdete z Vaultu 101,jděte k městu MEGATON (pořád rovně),kde projdete vstupní bránou.Po vstupu se vydejte rovně k velké atomové pumě (to je ta bomba) a jděte po schodech nahoru,dokud nedojdete k Saloonu.Potom jděte dovnitř (můžete se tam i vloupat) a promluvte si s Burkem,který vám tento Quest zadá.Ovšem pozor,musíte mít Explosives a Repair skill vyšší jak 25!Potom sejděte dolů k bombě,dejte křížkem Activate a vyberte Rig the bomb to explode.Potom se dejte k Tenpenny Tower,kterou budete mít na mapě.Až se k ní dostanete,promluvte si v Intercomu s ostrahou a vejděte dovnitř.Potom jeďte výtahem až nahoru a běžte do dveří s názvem Tenpenny Tower Balcony,promluvte si s Burkem a aktivujte detonátor a sledujte výbuch.Potom už jen snad dodám to že - You have unlocked a Trophy - The Power of The Atom.

?imageUrlToken=vSJxhOehDv&locationType=file

PS3 160 GB Owner

PSP Owner

GTA IV - WARM COFEE

-Friendship Trophy-

Nic těžkého,jen choďte s přítelkyní tak dlouho dokud se vám nenabídne možnost X Try luck nebo O Say Goodbye.Vy samozřejmě dáte křížek (X).Ale pozor!Povede se to až na podruhé,ale zkoušejte,a až na to dojde,zobrazí se ono klasické . You have unlocked a Trophy - Warm Coffee

?imageUrlToken=vSJxhOehDv&locationType=file

CALL OF DUTY 5

Throw Six and Half - Silver Trophy

Není to nic těžkého (alespoň pro mě),stačí dohrát jakoukoliv úroveň na Veteran bez umření.

Veteran Missions - Bronze Trophies

Jde o to, abyste dohráli každou misi na Veteran.Ovšem zde platí - Za každou takhle splněnou misi jedna trofej (pro ty pomalejší - je tam 15 misí,vy uděláte 14 na Veteran - dostanete 14 trofejí.)

?imageUrlToken=vSJxhOehDv&locationType=file

No,solidně jsem se rozepsal,tak teď si du dát voraz......do PS Home :-)

?imageUrlToken=vSJxhOehDv&locationType=file

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-Mission Trophy-

Vcelku dlouhá mise,probudíte se na lodi ISS Vekta.V momentě,kdy provádíte ranní hygienu :-) lodí otřese silný výbuch.Vtom se objeví Garza a řekne Vám ať se připravíte na výsadek a že ho máte následovat.Až dojdete ke dveřím, seznámíte se s seržantem Ricem (Killzone Liberation - PSP,2007).Následuje animace,kdy Ricovi přijde dát poslední rozkazy velitel Templar (Killzone Liberation - hlavní hrdina).Potom už nastupujete na miniloď nebo co to je a vyrážíte k břehům hlavního města Helghanu.Po výsadku vás čeká první kontakt v podobě tří Helghast soldierů - ale - nezabývejte se jimi.Potom jděte k mostu a seberte raketomet a odpalte obranu na mostě.Potom se otočte,dejte se doprava a znovu doprava.Dojděte k tzv. floodgate a tam se postarejte o posily.Potom následujte Garzu,který vás vyzvedne k výtahu a vy jeho.Potom nastupte na výtah a jděte nahoru po schodech kde se skryjte za plůtkem a vystřílejte všechno co vidíte.Až projdete malým domkem ke dveřím,tak přijdou posily.I ty oddělejte a jděte ke kontrolnímu panelu kde zabijte vojáka a vemte si pušku co je na stojanu.Postřílejte vojáky v protějším bunkru a zamiřte výše a rozstřelte helghastský symbol (1/3).Potom jděte k "volantu" a točte SIXAXISem po směru hodinových ručiček.Potom vyjděte a postřílejte vojáky.Dojděte ke dveřím.

Konec první části.

Druhou část napíšu zítra,dnes už nemám čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw,nemělo by se to jmenovat Quest room?Nebo Mission Request Room?A vůbec nejlepší by bylo Game Request Room....kdyžtak,jak se přidávají ty hvězdy?A nemoh bych být moderátor tohoto topicu?plz!!!

EDITUJ!!!!! jinka mas ban sry za opakovany OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA IV

- CARnage Trophy -

Tohle je jedna z nejtěžších trofejí v GTA IV.Musíte rozdrtit 10 aut za 10 sekund.Nemožné,říkáte?Ne,je to možné,stačí když vjedete na stísněný most (Algonquin,Highway...) dodávkou,zastavit ji na šířku mostu,vystoupit,vzít RPG střelit do jednoho auta,zajít za dodávku a házet granáty.To je můj postup,a pokud ho zvládnete máte trophy.

FALLOUT 3

- Quest Trophy -,- Escape from Paradise-

Máte za úkol vysvobodit děti z tábora otroků.Nesnažte si s nimi promluvit,jen všechny vojáky postřílejte.....k tomu budete potřebovat tohle:

Aid:

3x Psycho

3x Nuka Cola Quantum

4x Purified Water

10x Stimpak

5x Blood Pack

3x Nuka Cola

Armor:

Power Armor

Enclave Helmet

Weapons:

Minigun

Frag Grenade (8x)

Hunting Rifle

Plasma Rifle

Energy Rifle

Assault Rifle

Scoped Magnum

Combat Shotgun

Sniper Rifle

Ammo:

VŠE NA MAXIMUM!

Je dobré začínat vevnitř Paradise Falls,někde se schovat a vystřílet vše co se hýbe (vše kromě otroků).Potom si promluvte se Squirellem a jděte z Paradise Falls kousek na jihovýchod kde si s dětmi promluvte.

TROPHY!

¨

?imageUrlToken=uZ9FnNb78U&locationType=file

?imageUrlToken=ryYVUR1ogj&locationType=file

Sonic Unleashed

Trophy 1 - Knockout Brawler - Silver

Sonic Unleashed mám s dnešním dnem dva dny a tenhle trophy jsem udělal na pohodu, i když jsem teprv ve čtvrtce hry.Za úkol máte: Zabít 10 000 nepřátel.

Trophy 2 - Creature of the Night - Bronze

Musíte dostat rank S v jakémkoliv levelu za Sonica Werehoga.

Trophy 3 - Getting Hang of Things - Bronze

Musíte dostat rank S v jakomkoliv levelu za Sonica Hedghehoga.

Trophy 4 - Oh, You Shouldn't Have - Bronze

Musíte dát profesorovi jeden suvenýr.

Trophy 5 - Still Broken - Bronze

Udělat první kapitolu hry.

Trophy 6 - Looking Better - Bronze

Udělat druhou kapitolu hry.

Trophy 7 - Let there be a Smackdown - Bronze

Sehnat boty na led.

Trophy 8 - Wall Climber - Bronze

Sehnat boty na lezení po zdech.

Trophy 9 - Airdevil - Bronze

Sehnat boty na zvyšování rychlosti v mid-airu.

Need for Speed Undercover

NFS:UC už mám dohrátý ( ještě 6 trofejí a mám platinum),ale přesto tu je jeden trophy kterej dosti mate.Je to Hired Goons (Bronze),kde máte v kariéře rozdrtit všechny Thugy (najmutí jezdci).Ale pozor,vy nemáte rozdrtit všechny co potkáte.Máte sundat jen ty co budete mít zadané ve dvou misích po rozdrcení G-Maca.Je to jen takový dodatek,protože na jednom nejmenovaném webu jsem četl toto "Musíte rozdrtit všechny co potkáte".Tak ještě jednou - není to pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu