Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fat Princess


.Den

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

"Hlavni" mod je o tom, ukrast princeznu z hradu protivnika a pritahnout ji do sveho hradu. Pritom tu princeznu muzou krmit, takze je tlustsi a tim i tezsi, takze ji tahnes pomaleji. Je tam nekolik ruznych povolani, za ktera muzes hrat a bez problemu stale menit a celkove je to super hra. :) Tot ve zkratce, najdi si recenze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v PS store jsem viděl ukázku a přišlo mi to jako strategie je tam třeba i stavění a nebo jen kradete macanou princeznu ?

Ty si asi opravdu retard

"Na pohled je Fat Princess veselá, copak se za tím asi ukrývá? Žádný ze slíbené desítky příběhových singleplayer levelů beta, do které jsme se zakousli, neobsahuje. Zcela určitě však půjde o prodloužený tutoriál, který vás seznámí s pěticí dostupných povolání a jejich výhodami i nevýhodami v boji, při opevňování budov, unášení princezny a podpoře spolubojovníků. Tím hra zároveň popíše svůj koncept, který v základním multiplayer módu Rescue the Princess spočívá v tom, že ve sklepení vlastního hradu ubráníte vykrmenou nepřátelskou princeznu a zároveň dokážete z hradu soupeřícího týmu unést vlastní princeznu a posadit ji na trůn svého sídla..."

napsal server Hrej.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry že jsem se zeptal, když tě to tak trapí a vadíti to tak si běž poplakat do kouta a nemusíš hned hířit a utočit na mě že jsem retar když ani neznáš správnej význam slova

Hlavně že ty ovládáš češtinu

SLOVNÍ TVARY: hýřit ~ hyř ~ hýře ~ hýřen ~ hýřena ~ hýřeni ~ hýřeno ~ hýřenu ~ hýřeny ~ hýří ~ hýříc ~ hýříce ~ hýřil ~ hýřila ~ hýřili ~ hýřilo ~ hýřily ~ hýřím ~ hýříme ~ hýříš ~ hýříte ~ hýřiti ~ hyřme ~ hyřte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu