Jump to content

Fat Princess


.Den
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

"Hlavni" mod je o tom, ukrast princeznu z hradu protivnika a pritahnout ji do sveho hradu. Pritom tu princeznu muzou krmit, takze je tlustsi a tim i tezsi, takze ji tahnes pomaleji. Je tam nekolik ruznych povolani, za ktera muzes hrat a bez problemu stale menit a celkove je to super hra. :) Tot ve zkratce, najdi si recenze.

Link to comment
Share on other sites

v PS store jsem viděl ukázku a přišlo mi to jako strategie je tam třeba i stavění a nebo jen kradete macanou princeznu ?

Ty si asi opravdu retard

"Na pohled je Fat Princess veselá, copak se za tím asi ukrývá? Žádný ze slíbené desítky příběhových singleplayer levelů beta, do které jsme se zakousli, neobsahuje. Zcela určitě však půjde o prodloužený tutoriál, který vás seznámí s pěticí dostupných povolání a jejich výhodami i nevýhodami v boji, při opevňování budov, unášení princezny a podpoře spolubojovníků. Tím hra zároveň popíše svůj koncept, který v základním multiplayer módu Rescue the Princess spočívá v tom, že ve sklepení vlastního hradu ubráníte vykrmenou nepřátelskou princeznu a zároveň dokážete z hradu soupeřícího týmu unést vlastní princeznu a posadit ji na trůn svého sídla..."

napsal server Hrej.cz

Link to comment
Share on other sites

sorry že jsem se zeptal, když tě to tak trapí a vadíti to tak si běž poplakat do kouta a nemusíš hned hířit a utočit na mě že jsem retar když ani neznáš správnej význam slova

Hlavně že ty ovládáš češtinu

SLOVNÍ TVARY: hýřit ~ hyř ~ hýře ~ hýřen ~ hýřena ~ hýřeni ~ hýřeno ~ hýřenu ~ hýřeny ~ hýří ~ hýříc ~ hýříce ~ hýřil ~ hýřila ~ hýřili ~ hýřilo ~ hýřily ~ hýřím ~ hýříme ~ hýříš ~ hýříte ~ hýřiti ~ hyřme ~ hyřte

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy