Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox firmware tutorial


alesek__

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Cus, jak vsichni pisou o ty ochrany samolepce mikrosoftu, je to doufam jenom ta jedna pod celni maskou. (stribrna s cernym logom mrkvousu). Prave tuhle stykru sem zkoumal a je nejaka narizla na levy strane cca 3mm. Zni to jako past pro ty co ji chctej odtrhnout. Nejaky zkusenosti? Dyk za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cus, jak vsichni pisou o ty ochrany samolepce mikrosoftu, je to doufam jenom ta jedna pod celni maskou. (stribrna s cernym logom mrkvousu). Prave tuhle stykru sem zkoumal a je nejaka narizla na levy strane cca 3mm. Zni to jako past pro ty co ji chctej odtrhnout. Nejaky zkusenosti? Dyk za odpoved.

Jo přesně je to past :) většinou se roztrhne těm co o tom neví :D bacha na to D:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cus, jak vsichni pisou o ty ochrany samolepce mikrosoftu, je to doufam jenom ta jedna pod celni maskou. (stribrna s cernym logom mrkvousu). Prave tuhle stykru sem zkoumal a je nejaka narizla na levy strane cca 3mm. Zni to jako past pro ty co ji chctej odtrhnout. Nejaky zkusenosti? Dyk za odpoved.

Taky jí mam nějakou natrhlou. :D

Zatim flashovat radši nebudu a zůstanu legal. :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Potrebuji poradit.Vypálil jsem si X-men origin,Prototype a i jiné hry a v Xboxu se mi spustí jen obrazovku s logem Xka a lištu na přehrátí jako u filmu.Vím zě je to softwarem v Xboxu a né hrami,neznáte někdo nějaký Ubgrade na Flash aby mi šly i novější hry??? Dikes a poradte prosim..:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu