Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

CFW 5.50 GEN-B a pluginy


Zek

Otázka

Jak je na tom tento FW s podporou pluginu? Jsou potreba jiny nebo by meli fungovat ty co jsou pro 5.00M33-6? Konkretne me zajimaji dva. Game categories.prx (nefunguje mi vubec, psp uplne nenajede a po case se vypne) a music.prx. Ten jde jen castecne, hudba je slyset jen kdyz mam nastaveno nahodne poradi. Pokud mam prehravani nastaveno na SEQ hudba slyset neni i kdyz mi blika ledka u karty.

A jde se vratit zpet na CFWM5.00M33-6?

A dalsi vec. Primo v vsh menu je moznost vytvoreni pandora baterky. Chtel bych vedet jestli se jejim vytvorenim (omylem) nemuze neco stat a jde ji opet predelat na puvodni (dalsi polozka v menu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) baterku ti to neprehodi, pokud nemas desku ktera to podporuje (nema se co stat)

2) na 5.00 M33-6 se muzes vratit pomoci recovery flasheru

3) pokud ti jede plugin na RANDOM tak na SEQ musi jet taky... chyba je u tebe

pluginy ktere nesmis pouzivat ze starsich FW sou napriklad CXMB = vsechny pluginy ktere zasahuji do F0 a nejsou prodany soft

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1) baterku ti to neprehodi, pokud nemas desku ktera to podporuje (nema se co stat)

2) na 5.00 M33-6 se muzes vratit pomoci recovery flasheru

3) pokud ti jede plugin na RANDOM tak na SEQ musi jet taky... chyba je u tebe

pluginy ktere nesmis pouzivat ze starsich FW sou napriklad CXMB = vsechny pluginy ktere zasahuji do F0 a nejsou prodany soft

Pomohl by format karty nebo format Flash? Kdyz to funguje nekomu jinemu,tak mne to musi jit taky. Spis bych ale potreboval rozbehat ten plugin na rozdeleni her do ruznych adresaru. Bez nej je vse vic nez neprehledny. Je nekde seznam pluginu fungujicich pod CFW 5.50 GEN-B nebo je to na vyzkouseni?

Asi se vratim zpet na 5.00M33-6. Tohle jsem zkousel jen kvuli pristupu na PSStore

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu