Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

teploty CPU


Kapr

Recommended Posts

Zahraj si nejnáročnější hru co na tom rozjedeš,hraj to tak 2 hodiny a uvidíš.Já to takhle dělal a můj pentium dual core mi běží na 2,6Ghz ( z 2ghz) a teploty nejsou víc jak 60-65° při hraní GTA 4 ,takže pohodička :))

jinak jestli používáš na měření teploty speedfan,tak nekoukej na to,že tam jsou 2 core...Koukej vždycky na tu nejvyšší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahraj si nejnáročnější hru co na tom rozjedeš,hraj to tak 2 hodiny a uvidíš.Já to takhle dělal a můj pentium dual core mi běží na 2,6Ghz ( z 2ghz) a teploty nejsou víc jak 60-65° při hraní GTA 4 ,takže pohodička :))

jinak jestli používáš na měření teploty speedfan,tak nekoukej na to,že tam jsou 2 core...Koukej vždycky na tu nejvyšší...

pouzivam everest....no nevim myslim ze 2.6Ghz je moc...zatim sem tam nejvic mel 2.41 a to slapalo bez problemu....tak uvidim jak 2.6....zejtra si zkusim zahrat ...asi crysis ta je narocna az dost na muj comp..tak uvidim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli ti to nejak vadi tak nasad lepsi chladic..

jj to vim...nevadi ale zatim zadnej nemam...je tam ten boxovej

BTW:2.66Ghz sem mel nejvic ale pak se to(i kdyz sem nic nedelal restartovalo)tak ted tam mam 4800+2.55Ghz...tak uvidime....BTW:k cemu je to HTT speed?prej je to jenom kvuli stabilite?prej jedno jestli je 5 nebo 3?nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu